Quul Cordered Телефон со двоен LCD дисплеј, ID на повикувач, двојни системи, прилагодлив wallиден телефон за волумен на ринг -тон за дома

Quul Cordered Телефон со двоен LCD дисплеј, ID на повикувач, двојни системи, прилагодлив wallиден телефон за волумен на ринг

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Двојна употреба, заштеда на простор, може да се постави на работната површина, но исто така може да биде поставен на wallид。. Копчето за рачката е дизајнирано во едно парче, што е поудобно и брзо се користи. Волуменот на прстенот на повикувачот е прилагодлив, ринг -тонот е гласен и удобен за постарите лица。. Прилагодување на големината на ринг -тонот30 Групи на влезни callstable wallид двојна намена5 групи на појдовни повици。. Заштита на супер молња, функција за редицијална функција против jamming функција。. Двојна употреба, заштеда на простор, може да се постави на работната површина, но исто така може да биде поставен на wallид。. Копчето за рачката е дизајнирано во едно парче, што е поудобно и брзо се користи. Волуменот на прстенот на повикувачот е прилагодлив, ринг -тонот е гласен и удобен за постарите лица。. Прилагодување на големината на ринг -тонот30 Групи на влезни callstable wallид двојна намена5 групи на појдовни повици。. Заштита на супер молња, функција за редицијална функција против jamming функција。. Со двојна употреба, заштеда на простор, може да се постави на работната површина, но исто така може да биде поставено на wallидот-Копчето за рачката е дизајнирано во едно парче, што е поудобно и брза употреба. Постари 。caller id。ringtone прилагодување на големината30 групи на дојдовен callstable wallид двојна намена5 групи на појдовни повици Бирање на производи практични и убави, фер цени, дизајн на производи, заштита на животната средина, за да ви дадете удобно животно искуство, да го разубавите вашиот простор за живеење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата