QWEZXC чајник од чајник од не'рѓосувачки челик, метална торба со чај за правење чај од чај, практична чајна топка за одвојување торби со чај

QWEZXC чајник од чајник од не'рѓосувачки челик, метална торба со чај за правење чај од чај, практична чајна топка за одвојување

Достапно за вашата нарачка
DEN 369.60
Залиха:

*Витаминот Б1, кој е богат со чај, е супстанција која може целосно да согори маснотии и да го претвори во топлина. Топчињата од чај од не'рѓосувачки челик можат да ве натераат да уживате во различен вид чај!. *Чајот содржи многу диетални влакна, а диеталните влакна не можат да се варат. Ако останете во стомакот долго време, ќе се чувствувате полни, односно абдоминална дистензија; Топката од чајник од не'рѓосувачки челик ви овозможува да го вкусите чајот, но да го отфрлите чајот!. *Тркалезната форма на тенџере е тркалезна и нежна, мала и симпатична, роман и модерна; Направено од 304 не'рѓосувачки челик, издржлив!. *Капакот усвојува ротирачки дизајн на токи, кој може да се отстрани со мал пресврт, што е погодно и практично. *Синџирот на капакот е здрав и сигурен и може да се испушти во затворено како украс кога не е во употреба, убава и модерна. *Витаминот Б1, кој е богат со чај, е супстанција која може целосно да согори маснотии и да го претвори во топлина. Топчињата од чај од не'рѓосувачки челик можат да ве натераат да уживате во различен вид чај!. *Чајот содржи многу диетални влакна, а диеталните влакна не можат да се варат. Ако останете во стомакот долго време, ќе се чувствувате полни, односно абдоминална дистензија; Топката од чајник од не'рѓосувачки челик ви овозможува да го вкусите чајот, но да го отфрлите чајот!. *Тркалезната форма на тенџере е тркалезна и нежна, мала и симпатична, роман и модерна; Направено од 304 не'рѓосувачки челик, издржлив!. *Капакот усвојува ротирачки дизајн на токи, кој може да се отстрани со мал пресврт, што е погодно и практично. *Синџирот на капакот е здрав и сигурен и може да се испушти во затворено како украс кога не е во употреба, убава и модерна. Име на производот : метатеријал од метал од не'рѓосувачки челик : 304 Не'рѓосувачки челик Производ Категорија : Чај од чај : Тркалезниот тенџере е во должина од 5,3 см и 3,2 см во висина; Дијаметарот на фиоката е 5,5 см. Синџирот на тенџерето е во должина од 11,3 см.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата