Qytecjd занаетчиски ножици Дели Дели Безбедност за безбедност прирачник за цртани филмови за канцелариски ножици за деца Канцелариски училишта DIY студенти уметност п

Qytecjd занаетчиски ножици Дели Дели Безбедност за безбедност прирачник за цртани филмови за канцелариски ножици за деца Канцелариски

Достапно за вашата нарачка
DEN 1579.52
Залиха:

Ножиците на сечилото на кравјо се полесни и поостри. Лесен и издржлив, погоден за каква било операција за сечење. ➤ Модна мулти-боја мала и симпатична. Good Добра заштита на безбедноста на материјалот. - Соодветно за деца и студентски групи. ➤ Употребата на материјал за смола од ABS, лесен и стилски дизајн е во согласност со ергономијата и удобно за одржување. Ножиците на сечилото на кравјо се полесни и поостри. Лесен и издржлив, погоден за каква било операција за сечење. ➤ Модна мулти-боја мала и симпатична. Good Добра заштита на безбедноста на материјалот. - Соодветно за деца и студентски групи. ➤ Употребата на материјал за смола од ABS, лесен и стилски дизајн е во согласност со ергономијата и удобно за одржување. Спецификации на производот : 58 × 134mm27.5gscissors Тип : Студентски ножици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата