Рајан Рејвс Потпиша Лас Вегас Златен Витези Хокеј Мини-Шлем ПСА АФ25561-Автограм Нхл Шлемови И Маски

Рајан Рејвс Потпиша Лас Вегас Златен Витези Хокеј Мини-Шлем ПСА АФ25561-Автограм Нхл Шлемови И Маски

Достапно за вашата нарачка
DEN 2548.64
Залиха:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нхл Шлемови и Маски. Рајан Рејвс Потпиша Лас Вегас Златен Витези Хокеј Мини-Шлем ПСА АФ25561 ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен рајан ривс сувенири. Вегас златен Витези сувенири.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата