Рачен скенер за баркод, погон бесплатно двојно брз универзален отпорен на брз отпорен на компактен жичен Wired 2D читач на слики за iOS

Рачен скенер за баркод, погон бесплатно двојно брз универзален отпорен на брз отпорен на компактен жичен Wired 2D читач на слики

Достапно за вашата нарачка
DEN 744.00
Залиха:

Брз : Wired скенерот ја поддржува функцијата за автоматско сензори, скенирање побрзо, без да промаши важни баркодови, удобно чувство, удобно и брзо. Лесен за употреба : дводимензионален скенер, приклучок и игра, нема потреба да се вози, со ергономски дизајн, светло и звучно двојни инструкции, обезбедете подобри повратни информации. Универзална : Добра компатибилност, погодна за различни терминални системи, како на пример за XP 7 8 10, за Android, за i OS, одговорни, точни и стабилни перформанси. Широко применливо : Овој жичен скенер може широко да се користи во супермаркетите, хотелите, логистиката, аптеките, книжарниците и другите сценарија што треба да скенираат кодови. Компактен : Рачен мини скенер, мала и исклучителна големина, удобно складирање, не зазема простор, висок квалитетен пластичен материјал, отпорен на капка и издржлив. Функција : 1. Брз : Wired скенерот ја поддржува функцијата за автоматско сензори, скенирање побрзо, без да промаши важни баркодови, удобно чувство, удобно и брзо.2. Лесен за употреба : Дводимензионален скенер, приклучок и игра, нема потреба да се вози, со ергономски дизајн, светло и звучно двојни инструкции, обезбедете подобри повратни информации.3. Универзална : Добра компатибилност, погодна за различни терминални системи, како на пример за XP 7 8 10, за Android, за i OS, одговорни, точни и стабилни перформанси.4. Широко применливо : Овој жичен скенер може да се користи широко во супермаркетите, хотелите, логистиката, аптеките, книжарниците и другите сценарија што треба да скенираат кодови.5. Компактен : рачен мини скенер, мала и исклучителна големина, удобно складирање, не зазема простор, висок квалитетен пластичен материјал, отпорен на капки и издржлив. Спецификација : Тип на ставка : Скенерматеријал : ПластичнаМодел : FG2500 DDECODING Тип : Едно димензионален код, дводимензионален кодексот тип : Wired Connection Prompt Mode : Buzzer, Индикатор за светло на светло : коси агол ± 45 степени, агол на височина ± 60 степеницпу : 32 Biterrror : 1/5 милионДекодирање Точност : 3,3milread Стапка : 200 пати/безмилосно растојание : приближно. 7-10 M/23-32.8 FT (затворен) Список на пакети : Прирачник за 1 x скенер1 x.

Кон својствата

Item Type:
Scanner
Material:
Plastic
Model:
FG2500D
Decoding Type:
One Dimensional Code, Two Dimensional Code
Connection Type:
Wired Connection
Prompt Mode:
Buzzer, Indicator Light
Scanning Angle:
Oblique Angle ±45 Degrees, Elevation Angle ±60 Degrees
CPU:
32bit
Error:
1/5million
Decoding Accuracy:
3.3mil
Read Rate:
200 Times/s
Wireless Distance:
Approx. 7-10m/23-32.8ft (Indoor)
Package List:
1 x Scanner:
1 x Manual:

Најдобри предлози во категоријата