Рачна Датотека, Копиле, Квадрат, 3-3/4 инчи. L

Рачна Датотека, Копиле, Квадрат, 3-3/4 инчи. L

Достапно за вашата нарачка
DEN 1518.40
Залиха:

● Рачна Датотека, Копиле, Квадрат, 3-3/4 инчи. Форма На Профил : Правоаголна. € Должина : 3 3/4 во. ● Апликација : Општа Намена. € Ширина : 15/32 во. ● Рачна Датотека, Копиле, Квадрат, 3-3/4 инчи. Форма На Профил : Правоаголна. € Должина : 3 3/4 во. ● Апликација : Општа Намена. € Ширина : 15/32 во. 39ce65 Рака Датотека, Датотека Грубост Копиле Намалување, Датотека Стил Американски Шема Датотека, Тип На Датотека Рака Датотека, Профил Форма Правоаголни, Лице Намалување Стил Двојно Намалување, Работ Намалување Стил Еден, Должина На Датотеката без Танг 3 3/4 во, Дебелина 7/64 во, Ширина на датотеката 7/16 во, Број На Намалување На Рабовите 3, Ригидност Крути, Заострување Без Конус, Заби На Инч 40, Датотека Тело Заврши Природно, РАЧКА ДОЛЖИНА 3 3/4 Во.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата