Радли &засилувач; Стоу 60-Парче Рамен Софтвер Трајни Нерѓосувачки Челик Сребрени Пакет

Радли &засилувач; Стоу 60-Парче Рамен Софтвер Трајни Нерѓосувачки Челик Сребрени Пакет

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

ВКЛУЧУВА : 12 комплети секој Од секоја Од Вилушка За Вечера, Вилушка За Салата, Лажица За Вечера, Лажичка и Нож за Вечера (вкупно 60 парчиња). МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Класичен стил, елегантен мат финиш, удобна и ergономска форма. Мазни завршени рабови, добро избалансирани и лесни за држење на децата и возрасните. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Почувствувајте ја разликата со тежината на нашиот сет. Издржливо изработен со 30% повеќе нерѓосувачки челик 18/10 од конкурентите. Нашиот прибор е отпорен на ' рѓа и свиткување и е изграден за да се справи со секојдневната употреба. БЕЗБЕДНА МАШИНА за МИЕЊЕ САДОВИ : Поминувајте повеќе време јадејќи и помалку време за чистење! Совршен комплет за јадење дома, семејни собири, забави и Скари. Исто така одлично за ресторани, угостителство и настани. ЗАГАРАНТИРАНО : Пробајте Сет За Сребрени Садови Радли И Стоу Без РИЗИК И 100% Враќање На Парите-Без Прашања. КРАЈНАТА ПАРТИЈА ПАКЕТ : Радли И Стоу 40-Парче (8-Сет) + 20 Парче (4-Сет) Рамен Софтвер Цврст Нерѓосувачки Челик Сребрени Садови (Дизајнер Одделение Со Мат Финиш Рачка).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата