Радост на светот колекционерски украс на европско разнесено стакло миленичиња, пудлица за играчки, бела

Радост на светот колекционерски украс на европско разнесено стакло миленичиња, пудлица за играчки, бела

Достапно за вашата нарачка
DEN 426.56
Залиха:

Секој украс за миленичиња сет е одобрена од Бети Вајт за да има корист од Фондацијата за животни на Морис. Раса специфични кучиња, вклучувајќи ретки раси и уникатни бои. Потребни се 7 дена за да се направи секој украс што се разнесени од уста и рачно насликани. Направени во Европа и сите материјали се добиени во Европа. Индивидуално боксер со етикета за фотографии. На радост на светот, нашата цел е да создадеме најуникатна колекција на украси на пазарот денес со иновативен пристап кон дизајнот на украси. На секој украс се потребни 7 дена за производство. Тие се разнесени од уста и рачно насликани од некои од најдобрите уметници во Полска. Со текот на годините, нашата линија значително се зголеми и сега нудиме многу различни колекции со многу разновидна привлечност. Сметаме дека нашата колекција е повозбудлива од кога било, и ги однесовме нашите индивидуални колекции на едно ново ново ниво детално, уникатност и уметничка насока. Орнаменти од кучиња за домашни миленици се одобрени од Бети Вајт за да имаат корист Фондацијата за животни во Морис. Овие украси продолжуваат да бидат омилени. Ние нудиме најголема колекција на стаклени украси на кучиња од раса со концентрација на ретки раси и уникатни бои. Секое куче за миленичиња сет е спакувано индивидуално во сопствената црна лакирана кутија со уникатна етикета за фотографии што го идентификува секој украс на кучиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата