РАКУТЕН крем стомна Керамичкиот Чамец Со Сос со Врв Во Форма На V, Серверот За Облекување Салата Може Да Се Користи Во Машини За Миење Садови Крем Бокали Крем Бокал Б

РАКУТЕН крем стомна Керамичкиот Чамец Со Сос со Врв Во Форма На V, Серверот За Облекување Салата Може Да Се Користи Во Машини

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Повеќекратна Употреба : најдобрите комплети за натпревари за кафе и чај, имајте добро расположение за уживање во вашиот попладневен чај. Исто така, обезбедете употреба за сервирање џем, зачини и сосови. Форма : со мал дизајн на устата, обликот е едноставен. Се пука на висока температура и е издржлив. Димензија : 4,44 инчи во должина за 2,16 инчи во висина, 120мл. Употреба : Може да се користи во микробранови печки, машини за миење садови и печки Керамички Сос брод. 1 Пакувајте Порцелански Чамец Со Сос, Лесно Истурете Чамец Со Сос за Преливи За Салата, Млеко, Супа, Крем. Ракутесоодветна Големина : одете добро со сите поставки за вечера во боја и маса, исто така изгледа фантастично во секој амбиент.Име на производ : сос брод материјал на производот : керамикапроизвод унца : 120мл/4оѕпроизвод Големина : 4,44 во х 2,16производ пакет : едно парчепрост : 1.Ве молиме проверете ја бојата и големината на производот пред да купите2. Нашата продавница не вклучува други предмети, освен чамецот Со Сос прикажан на фотографијата на производот 3. Ве молиме имајте предвид дека поради различни монитори, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете.4. Поради рачно мерење, ќе има мала количина на грешка. Ве молиме погледнете ја вистинската големина. Благодарам!5. Можете да одите во нашата продавница за да видите различни стилови и видови производи и бои6. Добредојдовте на вашето споделување и повратни информации, за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги Повеќе Места за употреба : одлично за попладневен чај, вечери, социјални собири, Божиќ, свадби и други важни празници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата