Рамка за автограмиран/потпишан Бил Берги Иглс 16x20 Фото JSA COA Auto #2 - Автограмирани НФЛ фотографии

Рамка за автограмиран/потпишан Бил Берги Иглс 16x20 Фото JSA COA Auto 2 - Автограмирани НФЛ фотографии

Достапно за вашата нарачка
DEN 4079.84
Залиха:

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од НФЛ. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од НФЛ. Врамено автограмиран/потпишан Бил Берги Иглс 16x20 Фото JSA COA Auto #2 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограмот нема да биде вклучен во меморијалии на Бил Бергеј. Меморијалии на Филаделфија Иглс.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата