РАМНИ Чорапи Женски Чорапи Без Шоу, Облога Без Чорапи, Без Лизгање, Без Смрдеа, Перат Боси Чевли Вметнете, Класичен

РАМНИ Чорапи Женски Чорапи Без Шоу, Облога Без Чорапи, Без Лизгање, Без Смрдеа, Перат Боси Чевли Вметнете, Класичен

Достапно за вашата нарачка
DEN 160.00
Залиха:

100% Полиестер. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. РАМНИТЕ ЧОРАПИ никогаш не покажуваат никогаш не се лизгаат; тие ви дозволуваат да лулате без чорапи додека ги спречувате чевлите да станат смрдлив хаос. БЕЗ ЛИЗГАЊЕ БЕЗ ШОУ кога нешто е рамно, не може да се лизне лизгање или куп под ногата или внатре во чевелот; ова создава најудобна и најубава опција за чорапи без шоу. БЕЗ СМРДЕА со создавање бариера што ја отстранува влагата помеѓу босите стапала и влошката на чевелот; РАМНИТЕ ЧОРАПИ помагаат да спречите потење на нозете и смрдење на чевлите. НЕМА жртва нема повеќе избор помеѓу удобност и мода. РАМНИТЕ ЧОРАПИ може да се стават во повеќето стилови на чевли; РАМНИТЕ ЧОРАПИ не се замена за влошката на вашиот чевел, туку алтернатива на конвенционалните чорапи алтернатива на конвенционалните чорапи. КРАЈНО ВКЛОПУВАЊЕ КРАЈНА УДОБНОСТ долниот перничен слој од пена нуди упатства за украсување. Нарачајте според големината на чевлите, Малите одговара на женските чевли 6 до 11 и машките чевли 6 до 10,Големите одговара на женските чевли 9 до 13+ и машките 8 до 14+. НЕВЕРОЈАТНИ СЕ! Подобро од твоите чорапи. Третирајте го како чорап, но со помалку проблеми. Само стави го и оди! Време е да ГИ ОСЛОБОДИТЕ нозете! Воведување РАМНИ ЧОРАПИ Без Шоу Чорапи. Традиционалните чорапи уништуваат одлична облека и да бидеме искрени. "без емисии" секогаш покажуваат или се лизгаат надолу и стануваат досадни и непријатни. Ставете ги тие болки да се одморат со РАМНИ ЧОРАПИ! Овие забавни алтернативи за чорапи имаат слој од пена за удобност и се прилагодени, така што тие можат да се користат во сите ваши омилени чевли. Најдобриот дел? Фрлете ги во миење онолку често колку што сакате. Насоки ако е можно, отстранете ја тековната влошка во чевелот и користете ја како водич за трим за РАМНИ ЧОРАПИ. Ако не можете да ја отстраните влошката за чевли, користете водичи за украсување на задниот дел од РАМНИТЕ ЧОРАПИ за да ја намалите вистинската големина. Машинско перење ладно со слични бои, без белило. Исуши се. Традиционалните чорапи уништуваат одлична облека и да бидеме искрени.. "без шоу чорапи" секогаш покажуваат или се лизгаат надолу и стануваат досадни и непријатни. Ги ставаме тие болки да се одморат со РАМНИ ЧОРАПИ! Овие забавни алтернативи за чорапи имаат слој од пена за удобност и се прилагодени, така што тие можат да се користат во сите ваши омилени чевли. Најдобриот дел? Можете да ги фрлите во миење онолку често колку што сакате!. Подобро од вашиот досаден стар пар чорапи. Ги користите и ги третирате како обични чорапи, но со сите додадени придобивки и многу помалку проблеми. Само ставете ги овие влошки за чорапи и одете!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата