Ранец За Одмор Училишна Торба Лаптоп Патни Ранци Голема Пелена Докторска Торба Училиште Водоотпорна Мултифункционална Мала Патна Пелена Менување Торби За Тинејџ?

Ранец За Одмор Училишна Торба Лаптоп Патни Ранци Голема Пелена Докторска Торба Училиште Водоотпорна Мултифункционална Мала Патна

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : дизајнот На Ранецот на лесниот, може да го ослободи притисокот на рамото и да го намали товарот на патувањето. Овој ранец е погоден за училиште, работа, шопинг, службени патувања, екскурзии. Постојат неколку Начини На Носење, Како Што Се Рамо, Рачка. ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : овој ранец е designономски дизајн и изработен од водоотпорна и издржлива полиестерска ткаенина. Ткаенината е мека, удобна, дише, антикреаза и не е лесна за гребење. Повеќекратна употреба : овој ранец е совршен за мажи, жени, тинејџери, момчиња и девојчиња, основно училиште, средно училиште, средно училиште и универзитет. Можете да го користите како колеџ училиште книжарница, патување ранец, лаптоп ранец чанта. Оставете ја компанијата за ранци секој ден!. СТИЛСКИ : ние снабдуваме мулти-боја опционално. Ранецот е стилски и со висока вредност, за да ги задоволи вашите преференции. Може да се користи и како дневен ранец, не грижете се за совпаѓање кога ќе излезете. ХУМАНИЗИРАНА УСЛУГА : 100% задоволството е загарантирано со нашата политика За Враќање На Парите. Ве молиме купете го ова со доверба. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : дизајнот На Ранецот на лесниот, може да го ослободи притисокот на рамото и да го намали товарот на патувањето. Овој ранец е погоден за училиште, работа, шопинг, службени патувања, екскурзии. Постојат неколку Начини На Носење, Како Што Се Рамо, Рачка. ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : овој ранец е designономски дизајн и изработен од водоотпорна и издржлива полиестерска ткаенина. Ткаенината е мека, удобна, дише, антикреаза и не е лесна за гребење. Повеќекратна употреба : овој ранец е совршен за мажи, жени, тинејџери, момчиња и девојчиња, основно училиште, средно училиште, средно училиште и универзитет. Можете да го користите како колеџ училиште книжарница, патување ранец, лаптоп ранец чанта. Оставете ја компанијата за ранци секој ден!. СТИЛСКИ : ние снабдуваме мулти-боја опционално. Ранецот е стилски и со висока вредност, за да ги задоволи вашите преференции. Може да се користи и како дневен ранец, не грижете се за совпаѓање кога ќе излезете. ХУМАНИЗИРАНА УСЛУГА : 100% задоволството е загарантирано со нашата политика За Враќање На Парите. Ве молиме купете го ова со доверба. Детали еден џеб со главен волумен, 2 странични џебови, еден џеб со патент напред. Внатре има оддел, кој може да држи компјутер. Чантата е целокупна цврста, со голем капацитет и прилагодливи ремени за рамо метод на перење рачно перење, виси во сенка, пеглање на ниска температура, без плакнење, без стегање, Делумно стискање големина на Материјалот290 твилс 19х14х7 Инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата