Рањок Паричник Случај Компатибилен со iPhone XR, Премиум Pu Кожа Патент Флип Фолио РФИД Блокирање Паричник Со Рачен Ремен Магнетна Затворач Kickstand Заштитна Кутија за iPhone

Рањок Паричник Случај Компатибилен со iPhone XR, Премиум Pu Кожа Патент Флип Фолио РФИД Блокирање Паричник Со Рачен Ремен Магнетна

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

●Стилски и Луксузен : Изработен со Луксузна Премиум Стп Кожа, што ви дава супер меко и мазно чувство на допирање. Шиењето е рамномерно, цврсто, издржливо и Рфид Блокирање. Обезбедете целосна заштита за вашиот телефон. ●2 Во 1 Случај На Паричник : Рфид Блокирање со 5 слотови за држачи за картички, еден видлив Слот за ЛИЧНА КАРТА и џеб за пари со патент. МОЖЕТЕ да ги носите ВАШИТЕD карти, кредитни/дебитни картички, возачка дозвола, неколку готовина и мали белешки без да морате да го носите вашиот гломазен паричник со вас. ●Вграден Држач За Удари : Стабилниот држач за удари ви овозможува да остварувате видео повици без раце, да читате или да гледате филмови, ослободувајќи ги рацете за поефикасна работа. Еластичното магнетно затворање нуди цврста заштита заедно со простор за вашата основна ЛИЧНА КАРТА и кредитни картички и Телефон. Мал ремен за зглоб е многу погоден кога немате повеќе раце за носење на телефонот. ●360° целосна заштита на Телото : Висококвалитетна издржлива стп кожа и ажурирана мека внатрешна обвивка НА ТПУ, нудејќи сеопфатна заштита на телото и екранот на вашиот телефон. Со функција На Анти-Шок И Анти-отпечаток од прст. Четири силен агол анти-капка, шок апсорпција дизајн. Зголемените усни околу објективот ја штитат вашата камера. Долг живот вашиот телефон. ●Гаранција и Поддршка : ние обезбедуваме 24-часовна услуга за клиенти, без причина 30-дневна политика за враќање и враќање на средствата за вас. Ако не сте задоволни со овој случај, ние ќе понудиме замена или целосна наплата, ве молиме слободно контактирајте со нас, задоволни сме да ги решиме сите прашања што ги исполнувате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата