Растителни театарски дрвени Адирондак стол - отпорен на временски услови, дрво од багрем, преклопни оган јами столици за тремот, палубата, тревникот и кампот - мебел

Растителни театарски дрвени Адирондак стол - отпорен на временски услови, дрво од багрем, преклопни оган јами столици за тремот,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2785.92
Залиха:

Класичен широк стил - летната забава е едно седиште со овие стилски столчиња Адирондак. Широките раце во стилот на лопатка обезбедуваат многу простор за пијалоци, закуски и многу повеќе, за да можете да уживате на отворено во чиста удобност. Отпорен на временски услови - Силното дрво од багрем е запечатено за да издржи дожд, снег и продолжена изложеност. Совршен стол за палуба за слободно време за секоја клима!. Преклопување за погодност - Кога забавата ќе заврши, можете лесно да го склопите ова дрво Адирондак стол до половина од големината за супер едноставно складирање во вашата барака, гаража или нагоре против вашиот дом. Силно, цврсто дрво - опуштете се и одмотајте знаејќи дека ова преклопување на Адирондак Чаир ви го врати грбот. Ние користиме цврсто, супер цврсто дрво од багрем, кое е обоено, подмачкано и полирано до совршенство. Лесно собрание - Вашиот висок стол Адирондак пристигнува рамно спакувано со едноставни за да ги следи упатствата за изградба на столот за неколку минути. Дојдете до нашиот тим ако имате какви било прашања или коментари!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата