Реална кожа од машката кохоа РФИД блокирајќи ја бифлд паричникот Стилска безбедност против кражба со 2 прозорец за лична карта

Реална кожа од машката кохоа РФИД блокирајќи ја бифлд паричникот Стилска безбедност против кражба со 2 прозорец за лична карта

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Кожна постава. Затворање на бифолд. Суво крпа чиста. ★ Вистинска кожа : Овој паричник е направен во Индија и доаѓа во 3 кожни квалитети, имено Напа, луд коњ и потресен. Кожата Напа е конвенционална кожа обоена тапан, која е завршена со природни пигменти за да се постигне мазен и месарник, додека луд коњ е затемнет со зеленчук и испрскан со масла и восоци и потресена е стареечка со употреба на комбинација на специјални восоци, што пак дава гроздобер и Избоден изглед. ★ Елитни карактеристики : 2 ID Windows (DL & други лични карти) Овозможува брз пристап при патување или во продавница /работно место. Со 8 слотови за картички и уште 2 слотови зад нив, лесно е да ги носите сите ваши важни картички, да ги задоволите сите ваши дневни потреби . ★ РФИД блокирајќи ја безбедноста против кражбата : Нашите паричници се анти -кражба, опремени со напредна технологија за безбедна РФИД, уникатен метал, уникатен метал композитни, инженерски специјално за блокирање на 13,56 MHz или повисоки сигнали за РФИД и да ги заштитат вредните информации зачувани на RFID чипови од неовластени скенирања и да ги направат анти -кражба . ★ Компактен дизајн : Изработка организирано! Има 10+ картички, и многу пари!. Pack Пакување на кутии за подароци : Тоа е еден од најпознатите специјални подароци за младоженецот, родендени, годишнини, Денот на таткото, Божиќ и други специјални прилики . Кожна постава. Затворање на бифолд. Суво крпа чиста. ★ Вистинска кожа : Овој паричник е направен во Индија и доаѓа во 3 кожни квалитети, имено Напа, луд коњ и потресен. Кожата Напа е конвенционална кожа обоена тапан, која е завршена со природни пигменти за да се постигне мазен и месарник, додека луд коњ е затемнет со зеленчук и испрскан со масла и восоци и потресена е стареечка со употреба на комбинација на специјални восоци, што пак дава гроздобер и Избоден изглед. ★ Елитни карактеристики : 2 ID Windows (DL & други лични карти) Овозможува брз пристап при патување или во продавница /работно место. Со 8 слотови за картички и уште 2 слотови зад нив, лесно е да ги носите сите ваши важни картички, да ги задоволите сите ваши дневни потреби . ★ РФИД блокирајќи ја безбедноста против кражбата : Нашите паричници се анти -кражба, опремени со напредна технологија за безбедна РФИД, уникатен метал, уникатен метал композитни, инженерски специјално за блокирање на 13,56 MHz или повисоки сигнали за РФИД и да ги заштитат вредните информации зачувани на RFID чипови од неовластени скенирања и да ги направат анти -кражба . ★ Компактен дизајн : Изработка организирано! Има 10+ картички, и многу пари!. Pack Пакување на кутии за подароци : Тоа е еден од најпознатите специјални подароци за младоженецот, родендени, годишнини, Денот на таткото, Божиќ и други специјални прилики .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата