Реално дилдо 7,8 '' Squirting Dildo како вистинска кожа, меко силиконски анален дилдо со силна чаша за вшмукување за почетници за возрасни секс играчки за жени без пумпа за у?

Реално дилдо 7,8 '' Squirting Dildo како вистинска кожа, меко силиконски анален дилдо со силна чаша за вшмукување за почетници

Достапно за вашата нарачка
DEN 367.84
Залиха:

Реална ејакулација Дилдо : Ова дилдо за питсинг е толку мазно и флексибилно надворешно дизајнирање, реални вени, како вистинска кожа. Потешкиот ентериер ги имитира тврдите мускули на ерекцијата. Нова надградба и лесна за употреба : Збогум на традиционалното дилдо со пумпа! Дилдовите со пумпи и сламки не се само незгодни за употреба, туку сламките се исто така склони кон затнување! Затоа го дизајниравме ова ново дилдо со вода со една рака! Само треба да ја стиснете средината на тестисот, да стиснете лесно и полека да вдишете што сакате (топло или ладно) во него, и можете да почувствувате моќен топлотен бран одеднаш да влегува во вашето тело, топло и мазно! Лесно за чистење и совршена големина : мек, но силен висококвалитетен силиконски материјал! Целосно водоотпорен дизајн му овозможува да биде целосно потопен, да се игра во када или туш и многу лесен за чистење. 7.8 "Реално дилдо, вметнување 5.3" е совршена големина, со единечен волумен на вдишување од 25 ml. Силна чаша за вшмукување : Без разлика каква позиција сакате, цврстата база на чаша за вшмукување ги ослободува рацете. Залепете го на стол, wallид или под, секоја мазна, рамна површина. Дискретен пакет : За вашата приватност, оваа играчка Дилдо ќе дојде во дискретна кутија. Ако не сте задоволни од нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ветуваме дека ќе ви понудиме совршена услуга по продажбата и искуство за купување. Реална ејакулација Дилдо : Ова дилдо за питсинг е толку мазно и флексибилно надворешно дизајнирање, реални вени, како вистинска кожа. Потешкиот ентериер ги имитира тврдите мускули на ерекцијата. Нова надградба и лесна за употреба : Збогум на традиционалното дилдо со пумпа! Дилдовите со пумпи и сламки не се само незгодни за употреба, туку сламките се исто така склони кон затнување! Затоа го дизајниравме ова ново дилдо со вода со една рака! Само треба да ја стиснете средината на тестисот, да стиснете лесно и полека да вдишете што сакате (топло или ладно) во него, и можете да почувствувате моќен топлотен бран одеднаш да влегува во вашето тело, топло и мазно! Лесно за чистење и совршена големина : мек, но силен висококвалитетен силиконски материјал! Целосно водоотпорен дизајн му овозможува да биде целосно потопен, да се игра во када или туш и многу лесен за чистење. 7.8 "Реално дилдо, вметнување 5.3" е совршена големина, со единечен волумен на вдишување од 25 ml. Силна чаша за вшмукување : Без разлика каква позиција сакате, цврстата база на чаша за вшмукување ги ослободува рацете. Залепете го на стол, wallид или под, секоја мазна, рамна површина. Дискретен пакет : За вашата приватност, оваа играчка Дилдо ќе дојде во дискретна кутија. Ако не сте задоволни од нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ветуваме дека ќе ви понудиме совршена услуга по продажбата и искуство за купување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата