Реге плевел череп изолација шише со вода со капаци од не'рѓосувачки челик, двојно wallид канцеларија домашна чаша

Реге плевел череп изолација шише со вода со капаци од не'рѓосувачки челик, двојно wallид канцеларија домашна чаша

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

не'рѓосувачки челик. Направени во САД или увезени. Големина : Ова сопствено шише со вода доаѓа во една големина, 12oz, за да можете да изберете со доверба. Квалитетен материјал : Ова шише со печатена вода е изработено од не'рѓосувачки челик, кој е безбеден, нетоксичен и може да издржи високи температури. Размислен дизајн : Дното на оваа чаша за кафе е опремено со душек што не се лизга за да се спречи вашата чаша да се лизне за време на употребата. Совршен подарок : Ова шише со вода на Унисекс може да се прилагоди, да направи совршени подароци за семејството, пријателите и соработниците. Совети за чистење : Оваа чаша за топла вода е лесна за чистење и може да се користи многу пати. Ве молиме, користете топла вода кога ќе ја добиете. не'рѓосувачки челик. Направени во САД или увезени. Големина : Ова сопствено шише со вода доаѓа во една големина, 12oz, за да можете да изберете со доверба. Квалитетен материјал : Ова шише со печатена вода е изработено од не'рѓосувачки челик, кој е безбеден, нетоксичен и може да издржи високи температури. Размислен дизајн : Дното на оваа чаша за кафе е опремено со душек што не се лизга за да се спречи вашата чаша да се лизне за време на употребата. Совршен подарок : Ова шише со вода на Унисекс може да се прилагоди, да направи совршени подароци за семејството, пријателите и соработниците. Совети за чистење : Оваа чаша за топла вода е лесна за чистење и може да се користи многу пати. Ве молиме, користете топла вода кога ќе ја добиете. Изолација на шише со шише со шише со вода, двојно wallид за пиење за пиење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата