Реков Да Така Рече Таа Двојка Шолја За Кафе Кригла За Свадба Подароци За Свршувачка Парови Негови И Нејзини Чаши Подароци За Невестински Туш Годишнина Од Свадбата ?

Реков Да Така Рече Таа Двојка Шолја За Кафе Кригла За Свадба Подароци За Свршувачка Парови Негови И Нејзини Чаши Подароци За

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВО : ова кафе во двојка е направено од каменина керамика, отпорно на висока температура, машина за миење садови и безбедно за микробранова печка, совршен начин да уживате во кафето, чајот, коко, топлото чоколадо со вашата сакана. ПРЕКРАСНА ШЕМА : Печатена со тоа е она што таа го рече, реков да, пригоден начин да им кажам на сите дека сме ангажирани, совршени како подарок за денот на вљубените, невестински туш, свадба, Годишнина од ангажманот. ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Оваа шема е отпечатена од двете страни, со карактеристични бои, а рачката го олеснува држењето, погодна за леваци или десничари. 12 Унца може целосно да ја задоволи вашата секојдневна употреба. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : одличен подарок за вашата девојка, момче, сопруг, сопруга, вереник, свршеница, љубовник. Мал е и лесен за носење, уште повеќе, оваа чаша може да биде одличен подарок за Денот на Вљубените, Божиќ и вашиот значаен ден. ИНТИМЕН ДИЗАЈН : заоблениот раб на чашата гарантира дека нема да бидете изгребани кога пиете вода секој ден. Чаша, цел живот. Не заборавајте да поминувате повеќе време со луѓето околу вас и да им приредите изненадување. Можете да пиете вкусни пијалоци преку романтичната чаша и да се надевате дека и вашиот живот е прекрасен. Реков Да Тоа Е Она Што Таа Го Рече Неколку Кафе Кригла Материјал : каменина Керамички Капацитет : 12 унца Шема : изразете го сигналот на љубовта. Ти си мојот омилен љубовник. Дизајн : лесен за држење, задоволете ја вашата секојдневна употреба. Подарок : мало изненадување во животот, подарок за личноста што ви недостасува. Топло Известување : сите чаши за кафе може да бидат скршени во транзит, ве молиме слободно контактирајте не за нова замена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата