Рене Jacејкобс потпишана испишана 8x10 фотографија Април ЈСА тинејџерски мутант нинџа желки

Рене Jacејкобс потпишана испишана 8x10 фотографија Април ЈСА тинејџерски мутант нинџа желки

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Ова е автограмирана испишана фотографија од 8х10, која е потпишана од Рене Jacејкобс, која го искажува ликот Април О'Нил. Совршен за секоја колекција. Ова доаѓа со сертификат за автентичност од ЈСА. 100% автентично. Друг одличен производ што ви го донесе Jag Sports Marketing.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата