Ренслат Европски Дијамант Инкрустирана Кутија За Ткиво За Домаќинство Мултифункционална Креативна Кутија За Складирање Дневна Соба Чајна Маса Декорација

Ренслат Европски Дијамант Инкрустирана Кутија За Ткиво За Домаќинство Мултифункционална Креативна Кутија За Складирање Дневна

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Исклучителна, повеќе од креативна, стилска и текстура, ретро или свежа. Блескави дијаманти : елегантни кристали, светли во боја, самостојно е исто така уметничко дело. Користените материјали се вистински, природни и мазни, ситно мелени, тркалезни и мазни и извонредни резби. Стабилната основа е убава и практична, а нејзината прекрасна форма создава романтична и врвна текстура на кутијата за ткиво. Природната смола е цврста и издржлива, а смолата е интегрално истурена без избледување и лепење на прашина. Име на производ : дијамантски набиен ткивен материјал за стока : еколошка апликација за смола : дневна соба, канцеларија, влез, тв кабинет, спална соба, повеќе од креативна, стилска и текстура, ретро или свежа.Блескави дијаманти : елегантни кристали, светли во боја, самостојно е исто така уметничко дело.Користените материјали се вистински, природни и мазни, ситно мелени, тркалезни и мазни и извонредни резби.Стабилната основа е убава и практична, а нејзината прекрасна форма создава романтична и врвна текстура на кутијата за ткиво.Природната смола е цврста и издржлива, а смолата е интегрално истурена без избледување и лепење на прашина.Забелешка : поради факторите на осветлување на снимањето, може да има мала количина на хроматска аберација,Рачното мерење ќе има грешка од 1-3см, ве молиме разберете.Применливи прилики : дневна соба, бања, домашна канцеларија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата