Rescess Копирајте го авионот модел 16см за Aeroflot A330 Airbus Model Metal Metal Die Casting Miniature Airplane Model Ornament Collection

Rescess Копирајте го авионот модел 16см за Aeroflot A330 Airbus Model Metal Metal Die Casting Miniature Airplane Model Ornament

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Професионализам : Нашиот тим секогаш работеше напорно за да ја реплицира извонредноста на авионите. Водечката технологија, строгиот избор на материјали и генијалноста го наведува нашиот тим да обрне внимание на сите детали од моделот на авиони во скала, а занаетчиите го создаваат секој модел на авиони со срце. Услуга по продажба : Секој модел авион е строго тестиран и прикажан. Ако имате какви било прашања во врска со производите на модели на авиони со скала, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме професионални одговори во рок од 24 часа. Нашиот тим ќе ви обезбеди многу задоволителна услуга по продажбата. "Опис на производотНота : Поради различни агли на снимање и светлина, може да има одредена разлика во бојата во моделот Авион, ве молиме разберете. Тип : Авион МоделМатеријал : Алуминиумско тело/гума заградаПрактика, може да се користи како домашна декорација, поставена на бирото , додавајќи забава во вашиот секојдневен живот. Овој модел на авион е намален авион. Најдобар подарок за семејство или пријатели. Забелешка : За поголемите модели на авиони, ние ќе ги расклопиме крилјата и тркалата, и можете сами да ги соберете. Доколку имате било кој Прашања, ве молиме контактирајте не. Ние ќе ви служиме во рок од 24 часа. Сè додека не се реши вашиот проблем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата