Решетката За Сушење Садови смусеи Над Мијалникот 2 Нивоа Голема Решетка За Сушење Кујнски Садови Од Нерѓосувачки Челик Прилагодлива Должина  Дренажа За Садови Мул

Решетката За Сушење Садови смусеи Над Мијалникот 2 Нивоа Голема Решетка За Сушење Кујнски Садови Од Нерѓосувачки Челик Прилагодлива

Достапно за вашата нарачка
DEN 687.84
Залиха:

Ве молиме измерете ја големината на мијалникот пред да го купите и внимателно потврдете ја големината на решетката за сушење садови за да избегнете непријатности предизвикани од несоодветна големина. Ако имате проблем со решетката за сушење садови во кујнскиот мијалник, слободно кажете ни и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ?●Премиум Материјали●над решетката За сушење садови За мијалник е изработена од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, цврст и издржлив, долг работен век, мазна површина, лесен за чистење. Површината се третира со анти- 'рѓа и анти-гребење, нема потреба да се грижите за' рѓосување. ?+Практична Решетка За Садови За Мијалник+оваа мултифункционална решетка за сушење садови преку мијалник вклучува : 1 x кошница за овошје и зеленчук + 1 x корпа за садови + 1 x кошница за плочи + 1 x кошница за остатоци + 1 x сечило + 1 x нож и држач за вилушка + 1 x држач за нож + 1 x држач за даска за сечење + 5 x практични куки. Сите делови се одвојливи и јасни, лесни за употреба и може да се соберат слободно по потреба. ?`+Прилагодлив Дизајн И Одговара На Повеќето Мијалници. Ширината На решетката за садови може да се прилагоди, со прилагодлив опсег од (33,4 инчи до 39,37 инчи) за сместување на различни мијалници за домаќинство. Ве молиме имајте предвид дека должината на мијалникот треба да биде 38,18", висината на славината треба да биде 15,5", а висината помеѓу кабинетот и работната површина треба да биде 31 ". Ве молиме измерете ја големината пред да ја купите!. ?①Стабилен Дизајн И Заштеда На Простор. нозете на решетката за сушење кујнски садови Се Во Форма На Р Со цврст материјал од нерѓосувачки челик, што и двете ја зголемуваат неговата носивост (максимална носивост : 40 килограми.) и ја зголемува стабилноста на целата решетка без навалување и нишање напред. Со својот двостепен дизајн и компактна структура, решетката ќе заштеди многу простор во вашата кујна додека додава повеќе дополнителен простор за складирање. ?●Лесен За Склопување И Квалитетна Услуга} пакетот доаѓа со сите потребни додатоци и упатства за инсталација, така што лесно можете да го направите тоа за неколку минути без дополнителни алатки за инсталација. Ако имате проблем со решетката за сушење садови во кујнскиот мијалник, слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Стабилен и Цврст : нозете на решетката за сушење кујнски садови Се Во Форма На Р Со цврст материјал од нерѓосувачки челик, што и двете ја зголемуваат неговата носивост (максимална носивост : 40 килограми.) и ја зголемува стабилноста на целата решетка без навалување и нишање напред. Прилагодлив Дизајн : ширината на решетката за садови може да се прилагоди, со прилагодлив опсег од (33,4 инчи до 39,37 инчи) за сместување на различни мијалници за домаќинство. Заштеда на простор : со својот двостепен дизајн и компактна структура, решетката ќе заштеди многу простор во вашата кујна додека додава повеќе дополнителен простор за складирање. Боја : Црна. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Големина на производот : 44,5 х 11,53 х 23,23 инчи. Прилагодлива Големина : 33,4 "~ 39,37". Тежина на производот : 9,1 килограми.

Кон својствата

Color:
Black Material

Најдобри предлози во категоријата