Ретро бричење, ергономски рачки за лопати, безбедносни жилети за да избегнете класичен рачен рачен бричење погоден за мажи дома фризер салони за патувања

Ретро бричење, ергономски рачки за лопати, безбедносни жилети за да избегнете класичен рачен рачен бричење погоден за мажи дома

Достапно за вашата нарачка
DEN 140.48
Залиха:

Отстранлив и еднократно : Класичниот прирачник за бричење може да ги замени лопатките по потреба, така што вашиот бричење е секогаш практичен и хигиенски. Ергономска рачка : Рачката на безбедносниот прирачник за бричење е ергономски дизајнирана со модерен и удобен зафат. Корисен подарок : гроздобер бричење се одлични подароци за роденден, подароци за празници за момче, сопруг или тато, тие ќе го сакаат тоа. Метал материјал : Машкиот рачен бричење е изработен од алуминиум и легура на цинк, силна и издржлива и може да се исчисти со вода по употреба. Корисна алатка : Рачен бричење со одлична изработка, практична за секојдневно бричење, е задолжителна алатка за мажи. Отстранлив и еднократно : Класичниот прирачник за бричење може да ги замени лопатките по потреба, така што вашиот бричење е секогаш практичен и хигиенски. Ергономска рачка : Рачката на безбедносниот прирачник за бричење е ергономски дизајнирана со модерен и удобен зафат. Корисен подарок : гроздобер бричење се одлични подароци за роденден, подароци за празници за момче, сопруг или тато, тие ќе го сакаат тоа. Метал материјал : Машкиот рачен бричење е изработен од алуминиум и легура на цинк, силна и издржлива и може да се исчисти со вода по употреба. Корисна алатка : Рачен бричење со одлична изработка, практична за секојдневно бричење, е задолжителна алатка за мажи. 1. Отстранлив повторлив : Класичен рачен бричење може да ги смени лопатките по потреба за да го одржите вашиот бричење практичен и хигиенски во секое време.2. Ергономска рачка : Рачката за безбедност на прирачникот за бришење е ергономски дизајнирана, модерна и удобна за држење.3. Метал материјал : Мажите за манифестации се изработени од алуминиум и легура на цинк, што е силно и издржливо и може да се мие со вода по употреба.4. Корисни алатки : Рачните жилети се изработени со врвна занаетчиство, што ги прави практични за секојдневно бричење и мора да има за мажи.5. Практични подароци : Гроздобер жилети Направете одлични подароци за роденден, подароци за празници за момчиња, сопрузи или татковци кои ќе сакаат. Спек : Тип на ставка : Гроздобер жилесен материјал : алуминиум, легура на цинк : Сребрена категорија : приближно. 61-69g / 2.2-2.4ozl должина : Прибл. 10см / 3. ВИДОТ : Прибл. 4cm / 1.6inpackage List : 1 x гроздобер жилет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата