Резервна копија на резервната камера Fanlide EB5Z-19G490-A EB5Z19G490A DB5Z-9G490-A DB5Z19G490A EB5Z-9G490-AA 590-421, компатибилен со 2011 2012 2013 2014 2015 Ford Explorer

Резервна копија на резервната камера Fanlide EB5Z-19G490-A EB5Z19G490A DB5Z-9G490-A DB5Z19G490A EB5Z-9G490-AA 590-421, компатибилен

Достапно за вашата нарачка
DEN 799.84
Залиха:

【100% ново】 : Совршена замена за оригинална резервна камера. 【Style OEM】 : Оригинални стандарди за перформанси и безбедност на опремата. 【Лесен за инсталирање】 : Дизајн на приклучок и игра, приклучува во постојната видео-рет на OEM. 【Број на дел за замена】 : EB5 Z-19 G490-A, DB5 Z-19 G490-A, EB5 Z-19 G490-AA, 590-421. 【Компатибилност】 : Компатибилен со Ford Explorer 2011 2012 2013 2014. 【100% ново】 : Совршена замена за оригинална резервна камера. 【Style OEM】 : Оригинални стандарди за перформанси и безбедност на опремата. 【Лесен за инсталирање】 : Дизајн на приклучок и игра, приклучува во постојната видео-рет на OEM. 【Број на дел за замена】 : EB5 Z-19 G490-A, DB5 Z-19 G490-A, EB5 Z-19 G490-AA, 590-421. 【Compatibillity】 : Компатибилен со Ford Explorer 2011 2012 2013 2014 2015. Пакетот вклучува : 1 x Резервна камера Апликација : Ford Explorer (2011 2012 2014 2014 2015) Број на замена на делот : EB5 Z19 G490 A, DB5 Z19 G490 A, EB5 Z19 G490 AA, 590421 Карактеристики : 1) Светла и јасно. слика, совршен ефект. 2) Висока чувствителност, широк агол на гледање, подобрување на безбедноста на возењето. 3) Тестовите за квалитет на овој дел вклучуваат функционалност на ниво на клупа, вибрации, животен циклус и тестирање на спреј за сол за да се обезбеди сообразност со стандардите на производот. Совети : Ова е резервна камера за задниот дел, а не OEM. Оваа камера ќе се вклучи во постојната жица. Ако вашето возило во моментов нема резервен систем на фотоапарати, оваа камера нема да работи. Двојно проверете го бројот на вашиот дел пред нарачката. Ве молиме, користете го VIN за да го добиете оригиналниот број на дел за да бидете сигурни дека ова е вистинскиот дел за вашето возило. Било какви прашања, ве молиме контактирајте со Fan Lide за повеќе детали. Ние ќе ви помогнеме да ги решите проблемите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата