RHCSZ Модерен Држач ЗА Далечински Управувач PU КОЖА СО 3 Прегради, Решетка За Складирање, Кутија За Складирање, Складирање Додатоци За Медиуми, Организатори На Биро

RHCSZ Модерен Држач ЗА Далечински Управувач PU КОЖА СО 3 Прегради, Решетка За Складирање, Кутија За Складирање, Складирање Додатоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Совршено решение за складирање на разни далечински управувачи ,Вкупна големина : 5,12 инчи (ширина) х 6,3 инчи (длабочина) х 5,12 инчи (висина), 3 поделби , растојанието помеѓу секоја поделба е 1,8 инчи. Одличен материјал за заштита на животната средина : површината е изработена од висококвалитетна стп кожа, водоотпорна и не се лизга, внатрешната обвивка е еколошки фланелен, мек и отпорен на влага, структурната потпора е дрвена, силна и издржлива. Дизајнот е убав и практичен : трапезоидниот дизајн го прави далечинскиот управувач внатре да биде влечкан и лесен за држењеи лесен за идентификување, заштедувајќи време и енергетски Простор, за да се обезбеди заштита на далечинскиот управувач од гребнатини, маснотии и гребнатини. Сценаријата за апликација се многу широки : се користат во маси, тоалети, трпезарии, дневни соби, простории за учење, спални соби и канцеларии и може да се користат како складирање за канцелариски материјал, очила или четки за шминка. Може да се користи и за складирање на разни далечински управувачи за кабелски кутии, Року, Епл ТВ, Противпожарна ТЕЛЕВИЗИЈА, звучни шипки итн. Направете ја вашата работна површина уредна и убава. Достапно во 3 различни бои : организаторот на Кади е достапен во 3 класични бои црна, црна и бела Мрежа Изберете ја бојата што најдобро го комплиментира вашиот домашен декор. Совршено решение за складирање на разни далечински управувачи ,Вкупна големина : 5,12 инчи (ширина) х 6,3 инчи (длабочина) х 5,12 инчи (висина), 3 поделби , растојанието помеѓу секоја поделба е 1,8 инчи. Одличен материјал за заштита на животната средина : површината е изработена од висококвалитетна стп кожа, водоотпорна и не се лизга, внатрешната обвивка е еколошки фланелен, мек и отпорен на влага, структурната потпора е дрвена, силна и издржлива. Дизајнот е убав и практичен : трапезоидниот дизајн го прави далечинскиот управувач внатре да биде влечкан и лесен за држењеи лесен за идентификување, заштедувајќи време и енергетски Простор, за да се обезбеди заштита на далечинскиот управувач од гребнатини, маснотии и гребнатини. Сценаријата за апликација се многу широки : се користат во маси, тоалети, трпезарии, дневни соби, простории за учење, спални соби и канцеларии и може да се користат како складирање за канцелариски материјал, очила или четки за шминка. Може да се користи и за складирање на разни далечински управувачи за кабелски кутии, Року, Епл ТВ, Противпожарна ТЕЛЕВИЗИЈА, звучни шипки итн. Направете ја вашата работна површина уредна и убава. Достапно во 3 различни бои : организаторот на Кади е достапен во 3 класични бои црна, црна и бела Мрежа Изберете ја бојата што најдобро го комплиментира вашиот домашен декор. 3 Поделба Десктоп Организатор и тв далечински управувач стојат ефикасно решавање на проблемите на неуредна десктоп и недостасува предмети, и нека имате чиста и уредна работна површина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата