Рихлунер 2 парчиња балаклава маска за лице со целосна маска за скијање на лиценцирање на мотоцикли за мотоцикли за мажи/жени

Рихлунер 2 парчиња балаклава маска за лице со целосна маска за скијање на лиценцирање на мотоцикли за мотоцикли за мажи/жени

Достапно за вашата нарачка
DEN 1593.60
Залиха:

100% полиестер.进口. Затворање на кука и јамка. Машинско миење. Исто така, обезбедува целодневна удобност со тоа што ве одржува топло и суво. [Дизајн] : Аспираторите за заштитни аспиратори на ветерници се прилагодени на главата и лицето. И покрај тоа што се осигура дека не блокира видот и влијае на дишењето, делот за покривање на носот нема да падне лесно. [Прилика] : Целосни маски за лице можат да се користат во многу сценарија. Луѓето користат балаклава за скијање, трчање, возење, сноубординг, мотоциклирање, пешачење и качување. [Пакетот вклучува] : 2 компјутери за лице на лице во вкупно, погодно за промена и миење, погодни за повеќето возрасни или деца да носат во сите сезони. [Забележете] : миење на рака или машина во ладна вода. И ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата