Риклрк Цилиндар Ткиво Кутија, Десктоп Зен Сцена Украс, Дрво Ткиво Кутија, Покритие За Еднократна Употреба Хартија Лицето Ткиво Носителот За Складирање На Дневна Со

Риклрк Цилиндар Ткиво Кутија, Десктоп Зен Сцена Украс, Дрво Ткиво Кутија, Покритие За Еднократна Употреба Хартија Лицето Ткиво

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Модерен дизајн : Едноставниот дизајн може да одговара на секоја декорација за да ја направите вашата бања, спална соба, дневна соба или канцеларија уредна и уредна. Совршен подарок за вашето семејство и пријатели. Материјалите од цврсто дрво се користат за создавање тајландски калај опкружувачки влошки. Моделот е слон (тајландска маскота), кој има убаво значење и благослов, притоа додавајќи егзотичен вкус. Увезено од Тајланд, олицетворение на извонредната изработка на локалниот занаетчија и кристализација на мудроста. Подарок Од Тајланд. Овде ве замолуваме да прифатите "тој" не само хартиена кутија, туку и исклучителен занает. Материјали од цврсто дрво, рачно полирани мазни и тркалезни, обоени во црно, рачно обработени, материјали од цврсто дрво, остри рабови и агли. Три слонови ги поддржуваат трагите на рачна работа. Тие можат да бидат поставени насекаде-ставете ги на кујната, бањата, постелнината или бирото на работа.Производ : Материјал За Покривање На Кутијата За Ткиво : Дрвен Стил : гроздобер Облик : кружен главен материјал : дрвопомошен материјал : тајландски калај производи : рачно изработено резба на слонови боење : резба на маслени слонови од дрво добиено од растително потекло значење : со среќа : 17х20см/6, 6х7, 8инпакетот вклучува : 1 х Ткивна Кутија : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2.Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.Доколку не сте задоволни со нашите производи или услуги, слободно контактирајте не.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата