Рипиан Надворешен Хард Диск 1.44 МБ 3.5 Инчен УСБ Надворешен Пренослив Диск Диск Дискет ФДД Лаптопи Десктоп Компјутери Тетратки Со Кутија Надворешен Хард Диск

Рипиан Надворешен Хард Диск 1.44 МБ 3.5 Инчен УСБ Надворешен Пренослив Диск Диск Дискет ФДД Лаптопи Десктоп Компјутери Тетратки

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Супер голем капацитет, бесплатно складирање. Поврзувањето на уредот користи повеќе опции. Професионален квалитет, стабилно и издржливо, безбедно складирање. Одлични перформанси, направете ја работата поефикасна. Нежен и плиток, лесен и пренослив, неопходен за патување. Поддршка Компатибилна Со Десктоп и лаптоп1. USB Интердејс 3,5-инчен 720 KB/1,44 MB FDD2. Супер Тенок и лесен3. Достапен USB автобус снабдување струја : 500 ма или помалку 4. Капацитет на податоци : 720 KB/1.44 MB (Форматиран)5. СТАПКА НА Пренос НА податоци НА USB : Целосна брзина/12 Mbps6. Стапка На Пренос на податоци : 250 Lbits(720 KB)/500 Kbits (1,44 MB)Број На Цилиндри; 80 ротација брзина : 300 вртежи во минута,360 вртежи во минута метод на снимање : MFMMedia : Висока Густина (2 HD) Или Нормална Густина (2 DD)3/5-инчен Микро Дискета Латентност Време : 100 MSEC (1,44 MB режим) 83,3 msec (РЕЖИМ 720kb)системска поддршка : прозорец 98se/me/2000/xp/ Vista/win7//mac осоперативна температура помеѓу 4 степени белзиусови и 51 Степени Целзиусови помеѓу 39 СТЕПЕНИ Целзиусови И 125 степени целзиусови Релативна Влажност Што Работи : Помеѓу 20% И 80% ХАРДВЕРСКИ БАРАЊЕКОМПЈУТЕР Со Usb Portusb Universal host контролна ТЕЖИНА И ДИМЕНЗИИ Тежина 036kgheight 16.6 Mmwidth : 103mmdepth : 153mmshop до вратата, бизнисот ја има вратата, Бизнисот Зависи Од Контактите, Гасот За Да Генерира БОГАТСТВО, ЧЕСТО СЕ НАСМЕВНУВА ЗА ДА ги Пречека КЛИЕНТИТЕ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата