RISJC 1/35 WWII Tank Soldier Resin Character Model Unpicted и Unassembled Model комплет/208Z2

RISJC 1/35 WWII Tank Soldier Resin Character Model Unpicted и Unassembled Model комплет/208Z2

Достапно за вашата нарачка
DEN 807.84
Залиха:

Материјалот е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување. Сликата на производот е референца за готовиот производ. Овој производ се продава како необјавен дел од смола. Треба да ги соберете заедно и да ги насликате со алатки. Исклучителните фигурини и уметнички дела се погодни за декорација во разни средини како што се семејство, дневна соба, спална соба, канцеларија и така натаму. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за вас во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни. Јас сум avубител на страствен модел. Ние ги разбираме вашите потреби. Бројот на производи е ограничен. Постојат многу неиздадени производи. Затоа, ако имате какви било барања, ве молиме контактирајте не. Се надевам дека можеме да ви служиме. Материјал : Res Inratio : 1/35 Color : Unpaintedage Range : > 14 години стар Gender : Unisexfeatures : Die Casting Degree на завршување : Полу-финиран Производстопик : Филм и ТВТЕМЕ : Воени додатоци за теми : Војник Китсолдиер додатоци : Делови на војници и компоненти : .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата