Родаки Ковчег Притиснете На Ноктите Со Дизајн Долги Акрилни Лажни Нокти Совети Балерина Матурска Лажен Стап На Ноктите Уметност Декорација За Жени И Тинејџерки

Родаки Ковчег Притиснете На Ноктите Со Дизајн Долги Акрилни Лажни Нокти Совети Балерина Матурска Лажен Стап На Ноктите Уметност

Достапно за вашата нарачка
DEN 1008.00
Залиха:

Пакет : 24 Парчиња Лажни Нокти, 1 парчиња Двојни Налепници и 1 Датотека за Нокти.?Розовиот лажен нокт Од Ковчег Е Изработен Од Висококвалитетен МАТЕРИЈАЛ ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Кој Е Еколошки Материјал,Нема Токсичен,Нема Мирис,Нема Штета на Вашите Нокти или Тело,100% Безбеден И Здрав Материјал За Употреба. ?Лажните Овални Врвови За Нокти Имаат 24 парчиња Лажните Нокти Нудат Различни Големини Со 12 Клинци, Можете Да Изберете Најсоодветен Лажен Шајка За Себе, Лесно Е Да Ги Исечете И Да Ги Поднесете Во Која Било Должина И Форма Like. ?РОДАКИ Пинк Притиснете На Ноктите Лажни Нокти Лепак На Ноктите, Сјајни Лажни Нокти со Лепак За Жени и Девојки ? Украсете ги ноктите, направете ги ноктите повеќе блескави и шармантни Што ги прави родаки дијамантите за ноктите посебни? Може да направи едноставните нокти да изгледаат добро и да ви овозможат да бидете поелегантни И шармантни Количина : 24 ПАРЧИЊА Материјал : Безбедносна Пластична Ставка Тип : Денот На Вљубените Притиснете На Ноктите Статус : Нови Сјајни Снегулки На Ноктите Боја : Розова Големина : Голема Големина и Мала Големина За Избор ?1. ? Ако Не Сте 100% Задоволни Со Нашите Лажни Производи За Нокти Или Имате Какви Било Прашања, Ве Молиме Контактирајте Ме И Обезбедете 24-Часовна Поддршка За Услуги На Клиентите, Ќе Ви Дадам Задоволителен Одговор Или Целосна Наплата. ? САМОСТОЈНА Балерина Уметност Притиснете На Лажни Совети За Ноктисовршен За Лесен Салон За Нокти, Матурска, Свадба, Забава Или Други Специјални Прилики, Погоден За Денот На Вљубените И Други Festival. Добра услуга? Нашиот комплет Лажни Нокти гарантира добар квалитет и интимна услуга за клиенти за 100% задоволство ? КАКО ДА СЕ КОРИСТИ? 1.Ставете ги лажните нокти и притиснете ги 5 секунди.It Е Исто Така Добра Идеја Како Подарок За Девојка, Семејство и Пријатели.Изберете нокти со правилна големина за секој прст, нанесете Налепници или лепливи налепници на ноктите. Модерен Печат на француски Ковчег Нокти? Нашата уметност за нокти доаѓа со различна Големина го олеснува постигнувањето различни дизајни на уметност за нокти ?2.Исчистете ги ноктите со алкохолни влошки, а потоа можете многу полесно да ги отстраните кога сакате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата