Роги Вакон 2018-19 УД хронологија безвременски спомени Автоматско црвено платно #CA-RV-Автограмирана NHL Art

Роги Вакон 2018-19 УД хронологија безвременски спомени Автоматско црвено платно CA-RV-Автограмирана NHL Art

Достапно за вашата нарачка
DEN 1279.84
Залиха:

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирана НХЛ уметност. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирана НХЛ уметност. Rogie Vachon 2018-19 UD Chronology безвременски спомени Auto Red Canvas #CA-RV Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограмот нема да биде вклучен во меморијалиите на Роги Вакон. Лос Анџелес Кингс меморијали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата