Рокфорд Рфлц Високо Ниво Звучник Сигнал До НИСКО Ниво РЦА Адаптер

Рокфорд Рфлц Високо Ниво Звучник Сигнал До НИСКО Ниво РЦА Адаптер

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Рокфорд ФОСГЕЈТ рф-ХЛЦ високо ниво звучник сигнал До НИСКО Ниво РЦА Адаптер. Ниво на звучници НА РЦА. Висок До Низок Адаптер. Тежина на пакетот : 1,0 килограми. Од првиот ден, ја предводевме автомобилската аудио револуција. Ништо не е променето. Рокфорд фосгејт се уште е глобален лидер во аудио иновациите и вашата страст е нашата цел. Ние ги инженерираме најдобрите аудио системи за вашиот животен стил!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата