Ролери за коса виткари, рачни ролери за коса, ролери за коса Поставете ноќен спиење пена ролери за коса, жени фризерски алатка за стилизирање DIY сунѓерски ролери за ?

Ролери за коса виткари, рачни ролери за коса, ролери за коса Поставете ноќен спиење пена ролери за коса, жени фризерски алатка

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Елегантен дизајн : Curlers на салоните ги држат косата и ролерот на место. Ролери за коса од нова генерација направени од двојни влакна со голема еластичност ги заменуваат монослојните хемикалии. Погодно носење : Комплетот за виткање е изработен од мек сунѓерски материјал, не е лесен за кршење, издржлив, удобен за носење додека спие, лесен за употреба, лесно создава природна кадрава коса. Клипот за коса може да ја претвори вашата коса во убави брановидни брави. Клипот за коса е погоден за кратка средна коса. Двојно надминување : Кајнерите за коса во салонот се двојни надмоќни, двојно надмоќни со силен еластичен кабел и подобрување на убавината за лесно шиење. Убавината со чувство на квалитет, коса со брзо поставување, само-залепувач на фризери за салони е корисна алатка за стилизирање која ви овозможува лесно да ги плетете сите видови на гроздобер фризури. Надградба на ролери за коса : Ролерот постави ролери за коса во рамките на клучниот дел надградбата користи мека линија со голема јачина што ја заменува нормалната линија на железо или алуминиум. Преклопени десетици илјади пати, сè уште држат силна цврстина, лесна за употреба, салонските навивачи се погодни за разни стилови на коса. Лесен за употреба : Ролерите за фризури за виткање DIY лесни за употреба на костум за сите типови на коса. Направете убава кадрава, вода или тело на бран на тело без оштетување на косата од 0%. Убавина коса повеќе грижа коса. Лесен сет за виткање на косата што е многу погоден за патување или одмор. DE Scription : Овој одличен виткач помага со сите фризури. Направете убави кадрици и бранови на телото без штета! Скршете ја традицијата - одбијте ја косата, Перм. Заштедете сто долари и часови одење во салонот. Потребни се само неколку едноставни чекори и минути за да имате убав кадрав бран - изберете умерена количина на коса и превртете ја во меката област на сунѓер на виткање, сè додека не се кара на врвот на навивам, откако сите виткаат навивачи немаат никакви клипови. Клучот е да се држите подалеку од кадрици. Технички податоци : Тип на ставка : Тежина на пакет за виткање на коса : 114 g Големина на пакетот : 14 x 13 x 7 cm / 5,5 x 5,1 x 2,2 инчи Количина : 30 парчиња пакет Вклучен : 30 x curlers.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата