Ролери за левитурална масажа за лимфна дренажа, - рачен целулит алатка за импровитски масажер за нозе, бутовите, грбот, телото | Фасција на мускулен ролери за олесну?

Ролери за левитурална масажа за лимфна дренажа, - рачен целулит алатка за импровитски масажер за нозе, бутовите, грбот, телото

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.84
Залиха:

- Го зголемува имунолошкиот систем. - Помага во исцрпување на токсините. - Намалете го задржувањето и надуеноста на водата. - Намалете го појавата на целулит. - Болно олеснување на мускулите. - Го зголемува имунолошкиот систем. - Помага во исцрпување на токсините. - Намалете го задржувањето и надуеноста на водата. - Намалете го појавата на целулит. - Болно олеснување на мускулите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата