Ролери за мраз во Дерма - Масажа и мраз - Бебе и деца, олеснување на болката, повреда - Инстант подолга алтернатива на ладни пакувања - Чувствувајте се подобро побрзо -

Ролери за мраз во Дерма - Масажа и мраз - Бебе и деца, олеснување на болката, повреда - Инстант подолга алтернатива на ладни

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Lookе изгледате повеќе младешки во само 1 третман. Инстант олеснување на болката; Нема повеќе мраз на топење; Ролерот за кожа на мраз на Дерма е крајната алатка за прва помош; повеќенаменски ладен ролери совршен редуктор на изгореници од сончање и треска; Веднаш помага во олеснување на болката од спортски повреди, болки во мускулите, напнатост, стрес, артритис, стапало, грб, колено, болка во зглобовите и многу повеќе; без олеснување на болката во неред; На располагање на повеќе бои; Сега можете да почувствувате сосема нови и живи болки; 100% гаранција за задоволство. Изгледајте помлади : ги намалува подпухналост и торби околу очите. Ролерот може да се отстрани од рачката и да се постави во замрзнувачот, заземајќи малку простор за замрзнување. Докажана терапија со мраз од медицина од одделение; Од суштинско значење за спорт како хокеј, гимнастика, кошарка, боречки вештини, фитнес, салата, сноуборд, велосипедизам, трчање, фудбал и многу повеќе; Веднаш го скратува времето на закрепнување за врвни атлетски перформанси; лесно се чува во замрзнувач и останува ладно до два часа со секоја употреба; Перење и еднократно; Вклучени се лесни упатства. Погледнете и почувствувајте се помлади : Нашиот ролери за мраз во дерма помага во намалувањето на стрии, брчки, фини линии, старосни дамки, оштетување на сонцето, целулитни масажери, акни, темни кругови под очите, подпухналост, повреди и многу повеќе. Намалете ги спортските повреди : Ослободете ја болката, напнатоста и непријатноста поврзана со спортски повреди, болки во мускулите, артритис, хронична болка во грбот, болен лакт, тениски лакт, шинки за шинки, испрскан зглобот, колено или глуждови со намалување на оток и воспаление, максимизирање Време на закрепнување од ролери на дерма, микро -лекување, ласерско или хемиско лекување со намалување на иритациите, болка и црвенило. Заштитете го вашето семејство од повреда и кажете му збогум на болка; брзина закрепнување; Веднаш ја намалува болката од каснувања од инсекти, чешање, оток, вирус, сите повреди и повеќе. Загарантирано 100% задоволство : Знаеме дека ќе ја сакате нашата кожа ролери за мраз на кожата, ако едноставно не го вратите за целосна поврат, не поставувани прашања!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата