Ротирачка Решетка За Складирање Овошје Зеленчук, Повеќеслојна Полица За Складирање Кујна Од 4 Нивоа, Вертикална Полица За Тркалање На Подот Мултифункционална Поли

Ротирачка Решетка За Складирање Овошје Зеленчук, Повеќеслојна Полица За Складирање Кујна Од 4 Нивоа, Вертикална Полица За Тркалање

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

[360° Слободно движењеда]на врвот на табелата може складирање работи, не трошат простор и складирање цврсти не се тресат.Поставете ги работите попаметни, за да ги задоволите вашите потреби. * Бојата на графиката може да биде различна од вистинската боја . [Полица за Складирање зеленчук И Овошје]шифрирана корпа за дишење со жичана мрежа чувајте ги овошјето и зеленчукот свежи; издишете го врвот што дише, направете овошје и зеленчук да не изгниет лесно. Вклучен пакет : 1 х држач за кригла/Решетка За Овошје Забелешка : * производот не ја вклучува криглата содржи. [Полица за Складирање зеленчук И Овошје]шифрирана корпа за дишење со жичана мрежа чувајте ги овошјето и зеленчукот свежи; издишете го врвот што дише, направете овошје и зеленчук да не изгниет лесно. [Повеќенаменска ]оваа количка за складирање на тркалање може да се користи насекаде во куќата и е многу погодна за дома, фризерски салон, канцеларија, хотел, болница итн.Поставете ги работите попаметни, за да ги задоволите вашите потреби. Можете да ставите што сакате, како овошје и зеленчук, зачини, закуски, книги, тоалети итн. [Повеќенаменска ]оваа количка за складирање на тркалање може да се користи насекаде во куќата и е многу погодна за дома, фризерски салон, канцеларија, хотел, болница итн.Со универзалното тркало, 360° за лесно чистење, слободно движењедо. Можете да ставите што сакате, како овошје и зеленчук, зачини, закуски, книги, тоалети итн. [Ротирачка Корпа За Фиоки]дизајн На ротирачка корпа, попогодно е да се прима подиректноротарно за да се добие поудобно, користете разновидно; растојанието на слојот се зголемува од двете страни на заштитата на оградата за да се заштити стоката не слајд, посигурно. [360° Слободно движењеда]на врвот на табелата може складирање работи, не трошат простор и складирање цврсти не се тресат.Со универзалното тркало, 360° за лесно чистење, слободно движењедо. Сите производи се предмет на вистинскиот производ без претходна најава!.[Ротирачка Решетка За Складирање Во Кујна] Изработена од висококвалитетен издржлив метал , со завршна обработка на црно сликарство против ' рѓа, оваа функционална корпа за складирање метал ќе ги задоволи вашите долгорочни потреби за складирање.

Кон својствата

Material:
Iron
Size:
As the picture shows
Occasion:
Home,Office,Restaurant,Coffee Shop,etc.
Package included:
1 x mug holder/Fruit Rack
Note:
*The product does not include the contain mug. :
*Due to manual measurement, please allow a difference of 1-2 cm. :
*The color of the graphic may be different from the actual color. All products are subject to the actual product without prior notice! :

Најдобри предлози во категоријата