Роуз-24 х 30 Платно

Роуз-24 х 30 Платно

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Висококвалитетна уметност на гикле од меѓународната најпродавана детска уметница, Серена Бауман. Произведено во САД. Уметнички докази за архивско платно. Закачалка за пили на грбот за моментална употреба. Може да бидат прикажани врамени или необликувани. Убаво координира со многу популарни комплети за постелнина и ѕидни бои. Димензии на платно : 24 х 30 инчи. Наслов : Роуз Секое дете е уникатно на свој начин, па зошто да не биде и нивниот ѕиден декор! Со нашиот широк избор на платнена ѕидна уметност за деца, од принцези до вселенски бродови, од каубои до патувачки девојки, ќе ви помогнеме да го пронајдете тоа совршено парче за вашето специјално. Или можете да ја пополните целата соба со нашата имагинативна уметност; секое платно е дел од координирана серија, лесен начин да се обезбеди целосен и унифициран изглед за секоја просторија. Сите наши платно ѕид уметност е направен во САД ние ги користиме најдобрите методи за дигитална репродукција што се моментално достапни, што резултира со живописни, долготрајни бои, прекрасно доловувајќи ги уметничките детали. Нашите платна се рачно испружени преку прилагодена рамка и завиткани околу страните, обезбедувајќи континуирана слика или декоративна граница, така што нема потреба од рамка. Закачалка за заби за пила е прикачена за лесно закачување. Платната се исклучително издржливи и можат да се исчистат со мека сува крпа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата