Rowita 3x/5x7x/10x Зголемувачки wallид монтиран шминка огледало, огледало за бричење на бања од 360 °, 8 -инчен двострано огледало на суета, проширување на рацете, за бања

Rowita 3x/5x7x/10x Зголемувачки wallид монтиран шминка огледало, огледало за бричење на бања од 360 °, 8 -инчен двострано огледало

Достапно за вашата нарачка
DEN 507.20
Залиха:

Огледала за шминка. 【Најдобро за прецизност】 : Дополнете го редовното огледало на вашиот County Counter со огледало. Ова двојно еднострано луксузно огледало има зголемување од 1x и 3x/5x/7x/10x, правејќи апликација за шминка, бричење и пинжење на несакани влакна ветре. 【360 ° вртење на огледало】 : Флексибилно огледало со рачката за проширување, вртете го огледалото на суетата со светла и агол го на која било позиција за да го добиете најдобриот агол за различни потреби за шминка. 【Проширување на раката】 : Совршено за секој затегнат на суета контра простор, ова огледало е дизајнирано со проширувачка рака што можете непречено да ја проширите и да ја извадите. Откако ќе завршите, можете да ја склопите раката и повторно да ја туркате назад кон wallидот. 【Параметри на производот, едноставна инсталација】 : огледало со дијаметар од 8 инчи. Вклучува завртки за монтирање, инсталирање на дупчење, фирма и нема да падне. Огледала за шминка. 【Најдобро за прецизност】 : Дополнете го редовното огледало на вашиот County Counter со огледало. Ова двојно еднострано луксузно огледало има зголемување од 1x и 3x/5x/7x/10x, правејќи апликација за шминка, бричење и пинжење на несакани влакна ветре. 【360 ° вртење на огледало】 : Флексибилно огледало со рачката за проширување, вртете го огледалото на суетата со светла и агол го на која било позиција за да го добиете најдобриот агол за различни потреби за шминка. 【Проширување на раката】 : Совршено за секој затегнат на суета контра простор, ова огледало е дизајнирано со проширувачка рака што можете непречено да ја проширите и да ја извадите. Откако ќе завршите, можете да ја склопите раката и повторно да ја туркате назад кон wallидот. 【Параметри на производот, едноставна инсталација】 : огледало со дијаметар од 8 инчи. Вклучува завртки за монтирање, инсталирање на дупчење, фирма и нема да падне. Огледала за шминка зошто го препорачавме огледалото за монтирање на wallидот за вас? 1. Wall Mount Morror е изработено од висококвалитетно стакло и месинг материјал.2.Мирор има мазен дизајн на вртење од 360 степени и може да се прилагоди на кој било агол што ви се допаѓа.3.double- Едноставно огледало со зголемување од 1x и 3x/5x/7x/10x зголемување4. користете.7. Елегантниот дизајн би бил одлична идеја за дом, хотел, бања, спална соба итн. : 1 x огледало за шминка1 x фиксирање на завртки : 1. За да се користи лупа на површината, се препорачува да се постави од 10 до 15 см од огледалото, во спротивно одразот од лицето ќе биде заматен и обратен.2. Ние, исто така, обезбедуваме огледала од 6 инчи, можете да ги најдете во нашата продавница, ви посакувам среќен шопинг3. Квалитетот на производот е сертифициран. Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе обезбедиме задоволително решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата