Розови налепници за девојки со шише со вода, 50 -пакети симпатични трендовски винил налепници за тинејџери жени телефонски куфери Компјутер скејтборд багаж хидро к?

Розови налепници за девојки со шише со вода, 50 -пакети симпатични трендовски винил налепници за тинејџери жени телефонски куфери

Достапно за вашата нарачка
DEN 111.84
Залиха:

[Материјал со висок квалитет] : Сите наши слатки розови цртани филмови се изработени од супериорен винил ПВЦ. Тоа е водоотпорен и доказ за сонце. Бојата што едвај згаснува, само треба да ја користите вашата фантазија и да создадете дела со овие. [Работи на сите мазни површини] : лаптопи, компјутери, табели / тастатури, шишиња со вода, хидро колби, налгени, белешки, огледала, мекбили, тетратки, списанија, багаж, скејтборди, сноуборди, велосипеди, автомобили и повеќе! [Повеќе стилови] : 50 парчиња симпатични налепници кои не го повторуваат стилот, дизајнирани со куче, чаша, камера, Фраминго и така натаму. Најдобар подарок за вашите деца, пријатели, loversубовници DIY декорација. Секогаш можете да го најдете вистинскиот за вас. [Повторно користење] : Може лесно да се олупи за брзо репозиционирање без да остави леплив остаток. И, можете повторно да се држите на друго место!. [Материјал со висок квалитет] : Сите наши слатки розови цртани филмови се изработени од супериорен винил ПВЦ. Тоа е водоотпорен и доказ за сонце. Бојата што едвај згаснува, само треба да ја користите вашата фантазија и да создадете дела со овие. [Работи на сите мазни површини] : лаптопи, компјутери, табели / тастатури, шишиња со вода, хидро колби, налгени, белешки, огледала, мекбили, тетратки, списанија, багаж, скејтборди, сноуборди, велосипеди, автомобили и повеќе! [Повеќе стилови] : 50 парчиња симпатични налепници кои не го повторуваат стилот, дизајнирани со куче, чаша, камера, Фраминго и така натаму. Најдобар подарок за вашите деца, пријатели, loversубовници DIY декорација. Секогаш можете да го најдете вистинскиот за вас. [Повторно користење] : Може лесно да се олупи за брзо репозиционирање без да остави леплив остаток. И, можете повторно да се држите на друго место!. 50 парчиња симпатични трендовски налепници за девојчиња жени на DIY решенија! Нашите налепници за шише со вода направени од висококвалитетен винил ПВЦ со водоотпорна заштита и анти-сонце, можат совршено да одржуваат сјајно и светло долго време. Совршено да се украсат лаптопи, Mac Book, ранци, скејтборди, багаж, автомобили, браници, велосипеди, велосипеди, спална соба, куќиште за патување, велосипед, моторцикл, сноуборд, PS4, Xbox One. Слободно можете да ги прилагодите вашите работи, направете ја вашата личност да заблеска! Како да се користи : 1) Размислете каде сакате да залепите 2) Исчистете ја површината на предметот 3) Исечете го од долниот дел од хартијата 4) Цврсто залепете ја налепницата на површината на предметот, оставајќи празнини 5) ако не е правилно залепено , Можете да го раскинете и да го залепите повторно 6) Топол воздух може да ја направи налепницата поцврста параметарска карактеристика : отстранлив и индивидуално. Големина : Околу 60-80мм налепници Количина : 50 парчиња во пакет, без повторување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата