RPM 80385 задни носачи на лежишта за Slash 2WD, E-Rustler, E-Smampede 2WD и Bandit, Blue

RPM 80385 задни носачи на лежишта за Slash 2WD, E-Rustler, E-Smampede 2WD и Bandit, Blue

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Дизајниран да ја зголеми издржливоста. Заменува послаби компоненти на акции, проверете дали има целосна компатибилност на делови. Направено од RPM R/C Products, компанија со седиште во Соединетите држави каде што ресурсите се извори од американски производители. Одговара на Traxxas Slash 2 WD, E-Rustler, E-Stampede 2 WD и Bandit. Го заменува берзата Traxxas #3752; Лежиштата 5x11x4mm не се вклучени. Задни носачи на лежишта за RPM за Slash 2 WD, E-Rustler, E-Stampede 2 WD и Bandit. Задни носачи на лежишта за RPM за Slash 2 WD, E-Rustler, E-Stampede 2 WD и Bandit. Идентични по сила и перформанси Како наши носители на предните лежишта #80375, овие задни превозници ќе ве одведат во финишот секој пат! Нашите носачи на лежишта се обликувани од блиндираниот мешавина на најлони на вртежи во минута и не се гарантирани не се пробиваат! Обликуван во црна или сина боја. Технички белешки : 5x11x4mm. Лежиштата не се вклучени во овие комплети (потребни се 4 лежишта за секој комплет).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата