РР КРУГ БОГАТ ДИЗАЈН Цврста Дрвена Кутија За Накит Со Големи Фиоки За Складирање Кафеава

РР КРУГ БОГАТ ДИЗАЈН Цврста Дрвена Кутија За Накит Со Големи Фиоки За Складирање Кафеава

Достапно за вашата нарачка
DEN 1039.84
Залиха:

Модерен изглед, луксузна постава, извонредна хардверска декорација, спакувана во прекрасна КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ, подарок што девојките нема да го одбијат!. Надворешен дизајн : тој е мазен, чист, удобен и убав. Внатрешен мултифункционален дизајн : Чувајте ѓердани, обетки, обетки, нараквици, часовници и друг накит со средна големина; куќиштето на часовникот е лесно и лесно за носење. Оваа елаборирана кутија за накит ќе ги заштити сите ваши додатоци од гребнатини и нуди чиста средина за складирање на накит. Совршен подарок за девојка. Нема причина за враќање на средствата. Кликнете и додајте во кошничка сега. Исклучителен дизајн на кутии за накит од висока класа, Избрани материјали и фина изработка создаваат модерен изглед додавајќи декор во вашиот дом. Материјал за заштита на животната средина, додадете елеганција на овој случај на накит, издржлив. Отпорен на влага и корозија и нуди чиста средина за складирање на накит. Материјал За Покривање на површината : еколошка боја.Грижа и чистење : избришете чист, ставете во сенка, сува, вентилирана.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата