Ruizu 16GB MP3 плеер за деца, цртана зоолошка градина Панда Преносен музички плеер MP3, Child Mp3 Player со Bluetooth 5.0, Sounder, FM радио, гласовен рекордер, алармен часовник, педометар, под

Ruizu 16GB MP3 плеер за деца, цртана зоолошка градина Панда Преносен музички плеер MP3, Child Mp3 Player со Bluetooth 5.0, Sounder,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

[Цртана зоолошка градина MP3 плеер за деца] Дали музиката свири голема улога во вашиот живот? Земете MP3 плеер за дете за вашето kiddo и гледајте како се в inубуваат! Преносен музички плеер за деца е симпатичен и лесен за употреба. Лесен, мал, совршен за мали раце. [Ограничување на јачината на звукот, прилагодлива осветленост, Bluetooth 5.0] Детска слух и визија за периферирање. Детскиот MP3 плеер со Bluetooth обезбедува побрз, постабилен пренос. Децата можат да споделат омилени песни со семејството користејќи Bluetooth звучници или Bluetooth на автомобилот. [Детски MP3 плеер со звучник вграден] дизајниран со гласен звучник, Bluetooth MP3 плеер за деца им овозможува на децата да можат да ја споделат својата музика дома или на патувања. И детскиот музички плеер со функција за слушалки им дава на децата приватно искуство со слушање. [16 GB Внатрешна меморија и подолг век на траење на батеријата] Детето нема да ги промаши своите омилени радиостаници со 16 GB MP3 плеер со FM радио. Снимете го секое важно време со MP3 плеер со рекордер. Поддржува до 128 GB микро SD картичка. И последните 100 часа на едно полнење. [Разноврсен MP3 плеер за деца] Репродукторот mp3 ont поддржува само играње аудио книги, но исто така поддржува 28 јазици, разни репродукција на брзина, радио FM, снимање, папки за датотеки, аларм часовници, педометар, стоп часовник, календар, заштеда на екран, итн. Одличен подарок за деца или пријатели. [Цртана зоолошка градина MP3 плеер за деца] Дали музиката свири голема улога во вашиот живот? Земете MP3 плеер за дете за вашето kiddo и гледајте како се в inубуваат! Преносен музички плеер за деца е симпатичен и лесен за употреба. Лесен, мал, совршен за мали раце. [Ограничување на јачината на звукот, прилагодлива осветленост, Bluetooth 5.0] Детска слух и визија за периферирање. Детскиот MP3 плеер со Bluetooth обезбедува побрз, постабилен пренос. Децата можат да споделат омилени песни со семејството користејќи Bluetooth звучници или Bluetooth на автомобилот. [Детски MP3 плеер со звучник вграден] дизајниран со гласен звучник, Bluetooth MP3 плеер за деца им овозможува на децата да можат да ја споделат својата музика дома или на патувања. И детскиот музички плеер со функција за слушалки им дава на децата приватно искуство со слушање. [16 GB Внатрешна меморија и подолг век на траење на батеријата] Детето нема да ги промаши своите омилени радиостаници со 16 GB MP3 плеер со FM радио. Снимете го секое важно време со MP3 плеер со рекордер. Поддржува до 128 GB микро SD картичка. И последните 100 часа на едно полнење. [Разноврсен MP3 плеер за деца] Репродукторот mp3 ont поддржува само играње аудио книги, но исто така поддржува 28 јазици, разни репродукција на брзина, радио FM, снимање, папки за датотеки, аларм часовници, педометар, стоп часовник, календар, заштеда на екран, итн. Одличен подарок за деца или пријатели. Ruizu 16 GB MP3 плеер за деца, цртани зоолошка градина Панда Преносен музички плеер MP3, Child Mp3 Player со Bluetooth 5.0, Sounder, FM радио, гласовен рекордер, алармен часовник, педометар, стоперка, поддршка TF картичка до 12 GB.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата