Руменило Д -р кожа Д -р Роб - 6,5 инчи животна реална мулти -брзина вибрирајќи тенок дилдо - компатибилна чаша за вшмукување за раце за слободна игра - далечински контро

Руменило Д -р кожа Д -р Роб - 6,5 инчи животна реална мулти -брзина вибрирајќи тенок дилдо - компатибилна чаша за вшмукување

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Рачни извајани реални детали. Изгледа и се чувствува како вистинска работа. Жичен далечински контролер. Прилагодливи мулти-брзински вибрации. Разновидната база на силна вшмукувачка чаша е исто така компатибилна и овозможува игра без раце. Направено од не-порозен ПВЦ. Не содржи мириси, фталати, парафини или латекс. Безбедно тело. Големина - должина од 6,5 инчи (вметната 4,75 инчи) x 1,25 инчи ширина. Рачни извајани реални детали. Изгледа и се чувствува како вистинска работа. Жичен далечински контролер. Прилагодливи мулти-брзински вибрации. Разновидната база на силна вшмукувачка чаша е исто така компатибилна и овозможува игра без раце. Направено од не-порозен ПВЦ. Не содржи мириси, фталати, парафини или латекс. Безбедно тело. Големина - должина од 6,5 инчи (вметната 4,75 инчи) x 1,25 инчи ширина. Лекарот Роб петел и топки од серијалот Д -р кожа од руменилони новини дава меко реално чувство со вистинска количина на цврстина за подобро од вистинското сензуално искуство. Реалистичкото вибрирачко дилдо е извајано и формирано за да изгледа и да се чувствува исто како вистински пенис и е опремен со силна база за вшмукување чаша за да можете да го залепите на која било мазна рамна не-порозна површина и да се качите на диво возење. Тешкиот вшмукувачки чаша Реалниот вибратор ќе се залепи на секоја мазна рамна површина за да можете да одите на стимулативно соло возење. Овој животен петел сличен на животот е исто така компатибилен за задоволување на сексуалните сесии без раце. Изработено со не-порозен материјал за не-портокал ПВЦ, Ranger Rob Dong, не содржи синтетички мирис на фталат парафини или латекс и ги исполнува или ги надминува меѓународните стандарди за безбедност на личните производи. Интимниот масажер во форма на фалик од руменилони новини е лесен за чистење со употреба на само сапун и вода, а потоа исушено крпа. Совршено со големина за безбеден секс Овој топка вибратор мери должина од 6 инчи (15 см) е вметната со 4,5 инчи и ја нуди својата радосна ширина од 1,4 инчи широко вени за да си играте. Згоден вибрирачки лекар Роб Кок користи 2 батерии АА (продадени одделно) и секогаш е подготвен за навистина задоволувачко сензуално време на игра.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата