Rustark 2200pcs m2 m2.6 рамна глава филипс вкрстени мали завртки за дрвени завртки за прислушување на електронски завртки за асортиман на асортиман 5мм 6мм 8мм 10мм 12мм 16мм зав?

Rustark 2200pcs m2 m2.6 рамна глава филипс вкрстени мали завртки за дрвени завртки за прислушување на електронски завртки за

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

6*12 50 x сребро-m2.6*16 100 x Бронзе-M2*5 100 X Бронзе-М2*6 100 x Бронзе-М2*8 100 x Бронзе-М2*10 100 x Бронзе-М2.6x16mm),gold(M2x5mm/M2x6mm/M2x8mm/M2x10mm/M2. ● Различни големини на располагање - Подготвивме 6 различни големини на M2 M2. Покрај тоа, големината на сите микро завртки се во согласност со стандардниот метрички систем, нудејќи добар натпревар во вашите различни проекти.6x16mm),bronze(M2x5mm/M2x6mm/M2x8mm/ M2 X10mm/m2.6*12 50 x Бронзе-М2. Покрај тоа, етикетата со големина заглавена на капакот ќе ви помогне брзо да ја добиете вистинската големина. ● Широка апликација - Одлично за електронска опрема, обработка на дрво, подобрување на домот, градежништво или други работи за одржување на уреди за домаќинства.6x16mm),bronze(M2x5mm/M2x6mm/M2x8mm/ M2 X10mm/m2. Тоа е еден од комплет за завртки што мора да ги има идеално за да ги задржите додатоците во случај да ви требаат.6x16mm),silver(M2x5mm/M2x6mm/M2x8mm/M2x10mm/M2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата