Рустикален Стар Штала Дрво Виножито Дијамант Сликарство Комплет Уметнички Слики НАПРАВИ Сам Целосна Вежба Домашни Додатоци Подарок За Возрасни За Декор на Домаше

Рустикален Стар Штала Дрво Виножито Дијамант Сликарство Комплет Уметнички Слики НАПРАВИ Сам Целосна Вежба Домашни Додатоци Подарок

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Користи ткаенина од хемиски влакна. ☁ Вежба пенкало*1 + вежба диск*1 + Дупчење кал*1. ☁ Платното сликарство е безбедно, еколошки, водоотпорен и не-исчезнува. ☁ Многу е лесен за ракување, дури и почетниците лесно можат да направат прекрасна слика со дијаманти, само треба нежно да го вметнете пенкалото во квадратното лепило, да го залепите дијамантот и да го ставите на соодветниот број на платното. Diam дијамантското сликарство може да ви помогне да убиете време, можете да го направите сами или со роднини, деца, пријатели, ќе ви даде целосно чувство за достигнување, стилски е и убаво да го закачите на ѕид. Користи ткаенина од хемиски влакна. ☁ Вежба пенкало*1 + вежба диск*1 + Дупчење кал*1. ☁ Платното сликарство е безбедно, еколошки, водоотпорен и не-исчезнува. ☁ Многу е лесен за ракување, дури и почетниците лесно можат да направат прекрасна слика со дијаманти, само треба нежно да го вметнете пенкалото во квадратното лепило, да го залепите дијамантот и да го ставите на соодветниот број на платното. Diam дијамантското сликарство може да ви помогне да убиете време, можете да го направите сами или со роднини, деца, пријатели, ќе ви даде целосно чувство за достигнување, стилски е и убаво да го закачите на ѕид. DIY Дијамант Сликарство Целосна Вежба Дијамант Уметност Колекции За Домашен Ѕид Декор Дијамант Сликарство Комплет Со Симпатична Графика за Возрасни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата