Ruswest Автомобил Внатрешни ГПС Навигација Tpu Филм,За Geely Atlas Pro Azkarra 2021

Ruswest Автомобил Внатрешни ГПС Навигација Tpu Филм,За Geely Atlas Pro Azkarra 2021

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

1. Висококвалитетен транспарентен тпу мек филм, висока еластичност, кристално јасен, може совршено да се интегрира со автомобилот. 2. Тпу филмот има силна цврстина, отпорност на абење, отпорност на гребење, отпорност на отпечатоци, невидлива заштита и може да го заштити автомобилот од гребнатини. Може автоматски да ги поправа гребнатинките и ефикасно да го заштити оригиналниот автомобил. 3. 3д моделот и екранот на оригиналното возило остануваат сосема нови, што нема да влијае на функциите на оригиналното возило. По отстранувањето на заштитниот филм, нема да остане лепак, а бојата нема да се оштети. Оригиналната површина на бојата ќе биде совршено заштитена. 4. Ве молиме, не користете хемиска вода, корозивен агенс (како што е средство за чистење), одмастувач, итн. Избришете или испрскајте ја заштитната фолија за да избегнете оштетување на внатрешната мембрана. 5. Бидејќи различни модели имаат различни копчиња, нарачајте според вашиот модел. Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате и ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа. 1. Висококвалитетен транспарентен тпу мек филм, висока еластичност, кристално јасен, може совршено да се интегрира со автомобилот. 2. Тпу филмот има силна цврстина, отпорност на абење, отпорност на гребење, отпорност на отпечатоци, невидлива заштита и може да го заштити автомобилот од гребнатини. Може автоматски да ги поправа гребнатинките и ефикасно да го заштити оригиналниот автомобил. 3. 3д моделот и екранот на оригиналното возило остануваат сосема нови, што нема да влијае на функциите на оригиналното возило. По отстранувањето на заштитниот филм, нема да остане лепак, а бојата нема да се оштети. Оригиналната површина на бојата ќе биде совршено заштитена. 4. Ве молиме, не користете хемиска вода, корозивен агенс (како што е средство за чистење), одмастувач, итн. Избришете или испрскајте ја заштитната фолија за да избегнете оштетување на внатрешната мембрана. 5. Бидејќи различни модели имаат различни копчиња, нарачајте според вашиот модел. Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате и ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа. 100% сосема нов, висококвалитетен, Применлив за возила со лево и десно материјал : Тпу (речиси невидлива И само-заздравувачка)боја : транспарентни додатоци : Применливи За Geely Atlas Pro Azkarra 2021 карактеристики : отпорност на гребење и самолекување пакетот вклучува : 1 сет (во зависност од сетот што го нарачавте, видете ја сликата.) Совети за инсталација : 1. Не работете во дождливи, дождливи или замрзнувачки денови. Не чистете го автомобилот во рок од 48 часа по употребата.2. Не користете хемиска вода, корозивен агенс (како што е средство за чистење), одмастувач итн. Избришете или испрскајте ја заштитната фолија. (Ако не ги почитувате горенаведените одредби, ние нема да бидеме одговорни.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата