Rytuie ќош за складирање на полици за бања

Rytuie ќош за складирање на полици за бања

Достапно за вашата нарачка
DEN 160.00
Залиха:

100% сосема нов и висок квалитет. Беспрекорен дизајн дизајн, нема потреба да се перфорира, нема оштетување на wallидот, лесно да се создаде чиста кујна и бања. Висококвалитетен PP материјал, еколошки, нетоксичен и без вкус, практичен и отпорен на абење, не-старечки, издржлив. Дизајн на шупливо дно, лесен за исцедување, чистење и санитарно. Мултифункционалната полица е погодна за кујна, бања, дневна соба, канцеларија и други места. Опис : Тип : РАКМАТЕРИЈА ЗА СОБРАНИЦИ : PPCOLOR : сива, бела, Beigesize : 27*18.5*6cmspecifications : 100% сосема нов и висок квалитет. и PP материјал за бања поквалитетен, PP материјал, еколошки, нетоксичен и вкусен, практичен и отпорен на абење, не-старечки, издржлив дизајн на дното, лесен за одвод, чиста и санитарна пакет вклучува : 1x за складирање на складирање : Поради разликите во осветлувањето и екраните , бојата на производот може да биде малку поразлична од сликата. Додвор до рачно мерење, ве молиме, оставете разлика од 1-3см.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата