S3LLACE Најновите Убави француски Светки Чипка Ткаенина Изопачена линија Светки Модерен Светла Африканска Чипка Ткаенина М10181 Бела Чипка Ткаенина За Невестински Мат?

S3LLACE Најновите Убави француски Светки Чипка Ткаенина Изопачена линија Светки Модерен Светла Африканска Чипка Ткаенина М10181

Достапно за вашата нарачка
DEN 2527.84
Залиха:

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Извезен, Еколошки, Мек, Многу нежен и убав , е совршен за Модна Облека , Свадба, Забава и сл. Дизајн : оваа ткаенина изгледа Ретро, стилски и уникатно. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : погоден за шиење фустани мода венчаници кошули здолништа шалови шалови, навлаки за перници, чаршафи, завеси, чевли Од Африканска чанта, украси за домови, забави итн. Одличен материјал за свадба, забава, прослава, фестивал, модна облека. ДЕКО СПОРЕД ВАШАТА ИДЕЈА : тоа е исто така поради мекоста на чипка, така што нејзината пластичност е многу силна. Тоа може да се облекуваат вашиот здолниште, маса, цвет шише, ТВ, маса, ресторан стол, лак, мека, свадба, партија, роденден, итн. Сега свртете го умот за да започнете. ПОГОДЕН : ткаенина за везење од тантела погодна за моден дамски фустан, шал, наметки, венчаница, вечерен фустан, Дно На Здолниште и декорација на домот, облека за кукли итн. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА НАПЛАТА : овој производ ќе дојде со вистинска доживотна гаранција која е добра за една бесплатна замена. Превозот Во Светот!!! БРЗА ИСПОРАКА!!!. Совршените материјали придонесуваат за одлична венчаница : Користете За Венчаница, Вечерен Фустан,Невестински Фустан,Костим,Танцувачки Фустан,Домашен Декор, Мотив За Облекување, Каде И да замислите. Фустан направен во Оваа Апликација За Чипка го прави вашиот изглед пошармантен и елегантен. Тип на производ : нигериска чипка ткаенина по Двор, Чипка Ткаенина За Шиење Фустани Облека-Чипка Ткаенина За Фустани-Чипка Ткаенина за Занаети-Чипка Ткаенина за Венчаница - Чипка Ткаенина За Завеси-Чипка Ткаенина За Маса-Декоративна Чипка Ткаенина-Материјали За Шиење Ткаенина-Материјал За Шиење И Материјали, чипка ткаенина за Декорација Занает Моден Дизајн Венчаница Фустан. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : погоден за шиење фустани мода венчаници кошули здолништа шалови шалови, навлаки за перници, чаршафи, завеси, чевли Од Африканска чанта, украси за домови, забави итн. Одличен материјал за свадба, забава, прослава, фестивал, модна облека. Совршен Подарок : Совршени подароци За ентузијаст За Шиење, женски семејства, пријатели, девојки, роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. Оваа ткаенина е одлична за рустикална свадба, украси за свадбена торта, гроздобер чајна забава, гроздобер свадба, божиќен чаршав, ЧАРШАВ ЗА бебешки туш ДЕКО СПОРЕД ВАШАТА ИДЕЈА : тоа е исто така поради мекоста на чипка, така што нејзината пластичност е многу силна. Тоа може да се облекуваат вашиот здолниште, маса, цвет шише, ТВ, маса, ресторан стол, лак, мека, свадба, партија, роденден, итн. Сега свртете го умот ЗА да започнете ПОГОДЕН : ткаенина за везење од тантела погодна за моден дамски фустан, шал, наметки, венчаница, вечерен фустан, Дно На Здолниште и декорација на домот, облека за кукли итн. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА НАПЛАТА : овој производ ќе дојде со вистинска доживотна гаранција која е добра за една бесплатна замена. Превозот Во Светот!!! БРЗА ИСПОРАКА!!!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата