Садови од нерѓосувачки челик Dejjfoi 24 парчиња / машина за миење садови-преносни садови за чистење 304 огледало полирана лажица Западен ресторан садови златни садови

Садови од нерѓосувачки челик Dejjfoi 24 парчиња / машина за миење садови-преносни садови за чистење 304 огледало полирана лажица

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

1. Изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304 (18/10) и има подолг век на траење. 2. Полирање : луксузното полирано огледало ја крши депресијата, правејќи ги садовите светли, стилски и елегантни. Ве молиме изберете нас. 3. Вкупно 24 парчиња комплет, 6 вечера нож +6 Вечера Лажица +6 вечера Вилушка + 6 чај Лажица услуга 6 лице. 4. Лесен за употреба и чист безбеден за миење садови; погоден за хотели, семејства, барови, забави. 5. Секогаш тука за да ви помогнеме, доколку имате какви било прашања или грижи, слободно испратете е-пошта или јавете се. Наслов : Челик Злато Преносни Прибор За Јадење Во Собата 24 парчиња Нож Лажица Вилушка кореја Храна Садови Сетови 1. 100% сосема нов и висок квалитет.2.Добар квалитет челик огледало полски уметнички дела.3. Едноставен стил, сосмазна рачка.4.Погоден за забавни пријатели.5.Лесен за чистење и складирање, убав за секојдневна употреба или како подарок.Спецификации : Материјал : Квалитет 18/10 нерѓосувачки челик боја : Злато/Црно/Розово Злато/Сребро Предност : Добро Полирање На Огледалото содржина на Производот : Вкупно 24 парчиња комплет, 6 вечера нож +6 Вечера Лажица +6 Вечера Вилушка + 6 чај Лажица услуга 6 лице.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата