Safigle 2023 6pcs насликана јајце -лушпа Велигденска калај кутија зајаче форма метална велигденска јајце бокс кутија гроздобер Велигденска декорација на јајце за домашна

Safigle 2023 6pcs насликана јајце -лушпа Велигденска калај кутија зајаче форма метална велигденска јајце бокс кутија гроздобер

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Ако наидете на проблеми со квалитетот на производот или имате какви било прашања, слободно контактирајте не, професионалниот тим за услуги на клиентите ќе ви даде најзадоволителен одговор во рок од 12 часа! Пакетот е ветено дека ќе биде доставен во рок од 7-12 дена, обично се испорачува однапред!.5/4,3/4,9 инчи во категорија : 110/660/360 GColor : Како што е прикажана слика : Внатрешна и надворешна пакет вклучува : 6 × Велигденски јајце -калај за јајце : 1. 【Велигденско јајце декоративна кутија】 Велигденската кутија за јајца е изработена од калај-обложен материјал, а површината е полирана од нас за да биде мазна, тркалезна и сјајна! Силен и отпорен на абење, не е лесен за кршење или избледување, доволно издржлив за да се користи повторно до следниот Велигден! Симпатични велигденски зајачиња, велигденски јајца и дизајни на велигденска корпа ќе привлечат внимание на децата!. Тоа е исто така совршени велигденски украси во затворено и отворено, прикажуваат прозорци, камини, прагови за прозорци, центри за трпезариска маса, ленти за изложба, случаи на прикажување, канцеларии, училишта, ресторани, градини, патики или земјоделски куќи! Supplies на Велигденската забава】 Велигденските јајца го симболизираат раѓањето на новиот живот и ќе ви донесе среќа за вас и вашето семејство! Ставете бонбони или други мали подароци во велигденското јајце и оставете ги децата да го најдат, многу е забавно! Велигденски забави, велигденски пломби за јајца. Тоа значи да се донесе радост, надеж и благослов на децата!. 【Велигденско јајце декоративна кутија】 Велигденската кутија за јајца е изработена од калај-обложен материјал, а површината е полирана од нас за да биде мазна, тркалезна и сјајна! Силен и отпорен на абење, не е лесен за кршење или избледување, доволно издржлив за да се користи повторно до следниот Велигден! Симпатични велигденски зајачиња, велигденски јајца и дизајни на велигденска корпа ќе привлечат внимание на децата!. 【Box за бонбони од Велигден калај】 Getе добиете 6 парчиња кутија за бонбони со јајца, 6 различни дизајни за гроздобер во стилот на Велигден и 3 големини. Можете да го користите за кутии за завиткување на подароци, кутии со бонбони, кутии за подароци и украси и складирање. Тоа е исто така совршени велигденски украси во затворено и отворено, прикажуваат прозорци, камини, прагови за прозорци, центри за трпезариска маса, ленти за изложба, случаи на прикажување, канцеларии, училишта, ресторани, градини, патики или земјоделски куќи! Supplies на Велигденската забава】 Велигденските јајца го симболизираат раѓањето на новиот живот и ќе ви донесе среќа за вас и вашето семејство! Ставете бонбони или други мали подароци во велигденското јајце и оставете ги децата да го најдат, многу е забавно! Велигденски забави, велигденски пломби за јајца. Можете да го користите за кутии за завиткување на подароци, кутии со бонбони, кутии за подароци и украси и складирање. Тоа значи да се донесе радост, надеж и благослов на децата!. 【Велигденски забави - Велигденски јајца во форма на велигденски зајаче мери околу 2,5/4,3/4,9 инчи. Доволно количество и богати бои за да ги задоволите вашите Велигденски декорации или потребите на наградата за Велигденска забава! Убави полначи на Велигденски корпи за деца, децата ќе се забавуваат во лов на јајца!.

Кон својствата

Material:
tin plated
Size:
2.5/4.3/4.9 inches
Weight:
110/260/360g
Color:
as picture shown
Occasion:
indoor and outdoor
Package includes:
6×Easter Egg Tin Box:
Notice:
1. This product is measured manually, and there may be slight errors in the actual size!:
2. Due to the shooting light and monitor, there may be slight color difference between the real object and the picture!:
Serve:
1. If you have any questions about our products or encounter product quality problems, please feel free to contact us, the professional customer service team will give you the most satisfactory answer within 12 hours!:
2. All products in this store are promised to be delivered within 7-12 days, and usually shipped in advance, please rest assured to buy!:
3. All products provide 30-day worry-free after-sales service, 100% refund or return, your is our ultimate goal!:

Најдобри предлози во категоријата